panorama-maj-06
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Lekarze z POLSKIEGO STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNYCH LEKARZY I NAUKOWCÓW przedstawili na konferencji druzgoczące informacji o pandemii C19, szkodliwości preparatów medycznych zwanych szczepionkami, zatajaniu działających leków, rozpowszechniania w społeczeństwie nieprawdziwych informacji, zastraszaniu lekarzy, naginania wyników , odejściu od zasad "po pierwsze nie szkodzić" i rozpoczęciu  eksperymentów medycznych również na dzieciach w Polsce. Poniżej kilka uderzających fragmentów wypowiedzi:

 

dr n. med. Dorota Sienkiewicz (dr n. med.)

będziemy zwracać się do MZ o natychmiastowe wycofanie  szczepień dzieci  i młodzieży eksperymentalną szczepionką  przynajmniej do czasu zakończenia badań i ogłoszenia ich wyników .

 

prof. zw. dr hab. n. med. Krystyna Lisiecka - Opalko.

Nie przypominam sobie, aby:
- odbierano prawo wykonywania zawodu lekarzowi stosującemu wypracowane przez wiele lat metody leczenia, mające dziś uwarunkowania naukowe w pracach biochemicznych, biologicznych, fizjologicznych oceniających funkcjonalność molekuł biochemicznych czy lekarzowi pracującemu               z wykorzystaniem najstarszej medycyny chińskiej.
- prawo wykonywania zawodu lekarza odebrano z powodów politycznych;
- przedstawiciele Okręgowej IL czy Naczelnej Izby Lekarskiej wzywali na przesłuchania profesora.

 

lek. med. Ewelina Gierszewska

Jako lekarze uważamy, że w obliczu faktu trwających badań klinicznych tych warunkowo dopuszczonych do użytku preparatów, braku pełnej informacji na temat skuteczności, a zwłaszcza bezpieczeństwa stosowania tych preparatów inżynierii genetycznej po raz pierwszy w historii medycyny testowanych na ludziach i to na tak szeroką skalę, mamy do czynienia z ESKPERYMENTEM MEDYCZNYM, co gorsze bez wydania pozytywnej opinii niezależnej komisji bioetycznej, bez spełnienia wymagań określonych w ustawie, a przede wszystkim bez informowania o tym społeczeństwa czyli uczestników tego eksperymentu.
 

Jednym z fundamentalnych warunków przeprowadzenia eksperymentu medycznego jest wyrażenie na niego zgody przez potencjalnego uczestnika. Świadomej zgody.

 Paweł Klimczewski, ekspert analizy danych społecznych i demograficznych.

Raport oparty na danych urzędów państwowych. Prezentacja wybranych,
ilościowych aspektów tragicznych skutków "walki" z wirusem covid-19 w
Polsce w okresie od marca 2020 do maja 2021.
Spis treści.
1.       W Polsce i w wielu krajach europejskich nie było pierwszej fali zgonów.
2.       Covid-19 nie jest bardziej zjadliwy niż podobne wirusy sezonowe.
3.       Są w Europie kraje, gdzie nie było żadnych nadmiarowych zgonów.
4.       Epidemiologia jako nauka zaprzecza informacjom płynącym z rządowych komunikatów.
5.       "Liczba zakażonych" w Polsce nigdy nie była znana.
6.       Blokada szpitali i masowy rozwój innych chorób śmiertelnych zakończony hekatombą przedwczesnych śmierci.
7.       Hekatomba zgonów niecovidowych 2020/2021.
8.       Dane o zgonach covidowych nie mają źródła w procesach naturalnych, jakim jest umieranie.

Dr n. med. Beata Wrodycka-Żytkowska
     
Jesteśmy lekarzami, praktykami. W pracy z pacjentem szukamy najlepszych sposobów pomocy. Wiemy, że obecnie na całym świecie stosuje się stare, znane leki przeciwwirusowe, czyli blokujące namnażanie wirusa, które są  skuteczne w leczeniu infekcji iCovid-19. Jest to Amantadyna, iwermektyna, i hydrochlorochina . Ich jedyną wadą jest to, że są tanie.
Ostatnio obiegły świat badania Uniwersytetu w  Oxfordzie o skuteczności Budesonidu - to także stary lek, który wg ich badań zmniejsza konieczność hospitalizacji o 90%. .Znaną zasadą jest, że gdy są skuteczne leki, to szczepionki mają znaczenie drugoplanowe.
W 2009r. podczas epidemii świńskiej grypy A/H1N1 nasze Ministerstwo Zdrowia mimo licznych nacisków, nie zakupiło nowych szczepionek.
Inne kraje, które to zrobiły wydały dużo środków na zakup, a potem utylizację szczepionki z uwagi na powikłania poszczepienne. Nasze społeczeństwo ominęły masowe szczepienia i powikłania poszczepienne (m. in. narkolepsja). Według późniejszych opinii epidemia była wyolbrzymiona.
Przypomnę tylko, że głównym argumentem decyzji Ministerstwa było to, że producent nie bierze odpowiedzialności za swój produkt.

 

Zbigniew Hałat dr epidemiolog, były szef GIS, były wiceminister zdrowia


akt oskarżenia w wydaniu lekarzy, analityka danych medycznych. Akt oskarżenia o złamanie wszystkich zasad polskiej konstytucji, ustaw i wszelkich rozporządzeń. Trudno mówić o pandemii, mówimy o korona kryzysie...

Promowane firmy

Wulkanizacja w Brusach

Wulkanizacja opon i wyważanie kół ul. Gdańska 3 89-632 Brusy

Usługi budowlane Brusy

Zakład Usług Remontowo -Budowlanych Nad Brdą 27 MĘCIKAŁ

Dodatek informacyjny

24 wrzesień 2021

Historycznie

100-lecia powrotu Borowego Młyna i Gochów do Polski - relacje z uroczystości

Zapraszamy do obejrzenia relacji z uroczystości 100-lecia WOJNY PALIKOWEJ w

Więcej…

Cooltura

VII Dzień Jedności Kaszubów

Powiększ

18 marca 2012 odbędzie się "VII Dzień Jedności Kaszubów", tym razem w Brusach.

Więcej…

Przyrodniczo

Zima zagościła na dobre

Powieksz

Po długiej jesień ciągnącej od listopada przez grudzień i pierwszą połowę stycznia, Więcej…

Religia

ŚWIĘTO MATKI BOSKIEJ ZIELNEJ

W najbliższą niedzielę, 15 sierpnia w godz. 10:00 - 18:00, zapraszamy do wspólnych obchodów święta Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny. Dawniej nazywano go dniem

Więcej…

Sport

Garmin Iron Triathlon 2018 - niższe progi opłat startowych tylko do końca kwietnia!

Jeszcze tylko do końca kwietnia obowiązują niższe progi opłat startowych na zawody z cyklu Garmin Iron Triathlon 2018. Zmiana opłat dotyczy wszystkich dystansów, zarówno w rywalizacji indywidualnej, jak i w rywalizacji sztafet. Na listach startowych znajduje się już ponad 3500 zawodników, dlatego warto zaplanować swój start i skorzystać z niższego wpisowego.

Więcej…

Infrastruktura

Śniadanie biznesowe w Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowym w Chojnicach

Powiększ

 

Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe w Chojnicach zaprasza do udziału w kolejnym spotkaniu z cyklu śniadań biznesowych w dniu 23 września 2015 o godz. 9.00. Tematem spotkania z zaproszonym specjalistą będą Więcej…

Inne

Uwaga na pojdejrzane telefony w sprawie fotowoltaiki

 

W naszym powiecie pojawiają się dziwne telefony od telemarketerów w sprawie dofinansowania fotowoltaiki w ramach projektu "czysty powiat", którzy podają się za

Więcej…

Popularne TV

W szkołach rusza program seksualizacji dzieci

Będą filmy o lesbijkach, o homoseksualistach, będzie przedstawienie tego wszystkiego jako normy. Zostały bowiem złożone deklaracje przez

Więcej…
Joomla! Hosting from