Poniżej zamieszczona jest lista kandydatów na radnych z obwodu w Brusach w wyborach samorządowych 2018.
Kandydaci z okręgu nr 1:
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
- MIENTKI Stanisław Konstanty Brusy wiek: 53
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA, GMINY I POWIATU
- CHYLEWSKI Olgierd Władysław Brusy wiek: 42
Twoja ulica:
Osiedle nr 1 w Brusach – ulice: Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bratkowa, Fiołkowa, Frezjowa, Generała J. Bema, Generała Kazimierza Sosnkowskiego, Generała Stanisława Maczka, Generała Władysława Andersa, Gen. Stefana Grota-Roweckiego, Goździkowa, Harcerska, Jana III Sobieskiego, Józefa Poniatowskiego, Kalwaryjna od nr 12 do końca parzyste i od nr 15 do końca nieparzyste, Kazimierza Pułaskiego, Kazimierza Wielkiego, Kalinowa, Konwaliowa, Konarskiego, Kościuszki od nr 15 do końca nieparzyste i od nr 24 do końca parzyste, Księdza pułkownika Józefa Wryczy, Lawendowa, Łanowa, Mieszka I, Modrakowa, Okrężna, Poziomkowa, Rumiankowa, Romualda Traugutta, Różana, Stefana Batorego, Tulipanowa, Władysława Jagiełły, Wybickiego, Wrzosowa, Zielona
Twój lokal wyborczy:
Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego, ul. Dworcowa 18 Brusy
Kandydaci z okręgu nr 2:
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA REGIONU
- SKÓRCZEWSKI Marek Adam Brusy wiek: 38
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
- GOEBEL Marcin Wojciech Brusy wiek: 44
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA, GMINY I POWIATU
- WIECKI Andrzej Antoni Brusy wiek: 66
Twoja ulica:
Osiedle nr 1 w Brusach – ulice: 2 Lutego, Akacjowa, Dworcowa, Generała Józefa Hallera, Generała Władysława Sikorskiego, Jaśminowa, józefa chełmowskiego, Kalwaryjna od nr 1 do 13 nieparzyste i od nr 2 do nr 10 parzyste, Kościuszki od nr 1 do nr 13 nieparzyste i od nr 2 do nr 22 parzyste, Kwiatowa, Liliowa, Makowa, Młyńska od nr 1 do nr 13 nieparzyste i od nr 2 do nr 18 parzyste, Myśliwska, Na Zaborach, Plac Jana Pawła II, Pocztowa, Rzemieślnicza, Słoneczna, Stokrotki, Targowa od nr 1 do nr 9 nieparzyste i od nr 2 do nr 18 parzyste
Twój lokal wyborczy:
Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Ogrodowa 2 Brusy (lokal dostosowany do potrzeb niepełnosprawnych)
Kandydaci z okręgu nr 3:
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA, GMINY I POWIATU
- ZBLEWSKI Marek Brusy wiek: 53
Twoja ulica:
Osiedle nr 1 w Brusach: Armii Krajowej, Brzozowa, Dębowa, Graniczna, Jodłowa, Karpacka, Kasztanowa, Klonowa, Krótka, Młyńska od nr 15 do końca nieparzyste i od nr 20 do końca parzyste, Nad Dworcem, Ogrodowa, Podgórna, Prosta, Spokojna, Sportowa, Świerkowa, Targowa od nr 20 do końca parzyste i od nr 11 do końca nieparzyste, Tęczowa, Wiśniowa
Twój lokal wyborczy:
Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Ogrodowa 2 Brusy
Kandydaci z okręgu nr 4:
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-REALNA ZMIANA
- RUTOWSKI Dariusz Adam Brusy wiek: 44
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
- MICHNOWSKI Bartosz Brusy wiek: 41
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA, GMINY I POWIATU
- LUBIŃSKI Grzegorz Brusy wiek: 36
Twoja ulica:
Osiedle nr 2 w Brusach: 3 Maja, Derdowskiego od nr 11 do końca, Feliksa Bolta, Floriana Ceynowy, Gdańska nr 1a, Jagiellońska, Karnowskiego, Królowej Jadwigi, Łokietka, Mściwoja II, Świętopełka, Wincentego Witosa, Wojska Polskiego
Twój lokal wyborczy:
Ochotnicza Straż Pożarna, ul. Gdańska 1B Brusy
Kandydaci z okręgu nr 5:
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA, GMINY I POWIATU
- KULESZA Andrzej Brusy wiek: 59
Twoja ulica:
Osiedle nr 2 w Brusach: 1000 - Lecia, Bolesława Prusa, Błogosławionego Księdza Józefa Jankowskiego, Chełmowska, Derdowskiego od nr 1 do nr 10, Gdańska z wyjątkiem nr 1a, Kościelna, Ks. Augustyna Czarnowskiego, Łąkowa, Mickiewicza, Polna, Słowackiego, Szkolna, Wicka Rogali, Władysława Reymonta
Twój lokal wyborczy:
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, ul. Ogrodowa 2 Brusy (lokal dostosowany do potrzeb niepełnosprawnych)
SOŁECTWA - KANDYDACI
Kandydaci z okręgu nr 6:
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
- SZCZEPAŃSKI Zbigniew Stanisław Żabno wiek: 48
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA, GMINY I POWIATU
- JASZEWSKI Witold Piotr Brusy-wybudowanie wiek: 60
Twoja ulica:
Sołectwo Brusy-Jaglie Sołectwo Brusy-Wybudowanie Sołectwo Czarniż (Czarniż, Leśnictwo Giełdon) Sołectwo Żabno
Twój lokal wyborczy:
Urząd Miejski, ul. Na Zaborach 1 Brusy
Kandydaci z okręgu nr 7:
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA REGIONU
- CYSEWSKI Marcin Ireneusz Gacnik wiek: 40
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA, GMINY I POWIATU
- RUDNIK Janusz Brusy wiek: 44
Twoja ulica:
Sołectwo Czapiewice (Czapiewice, Czapiewice-Wybudowanie) Sołectwo Czarnowo Sołectwo Gacnik Sołectwo Małe Gliśno (Małe Gliśno, Dąbrówka)
Twój lokal wyborczy:
Urząd Miejski, ul. Na Zaborach 1 Brusy
Kandydaci z okręgu nr 8:
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
- HAMERNIK Henryk Leśno-Wybudowanie wiek: 46
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA, GMINY I POWIATU
- DORSZYŃSKI Tomasz Leśno wiek: 44
Twoja ulica:
Sołectwo Główczewice Sołectwo Leśno (Leśno, Leśno-Wybudowanie, Kaszuba, Kaszuba Wybudowanie, Wysoka Zaborska)
Twój lokal wyborczy:
Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego, ul. Kard. St. Wyszyńskiego 15 Leśno
Kandydaci z okręgu nr 9:
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA, GMINY I POWIATU
- ŁĄCKI Zbigniew Józef Przymuszewo wiek: 56
Twoja ulica:
Sołectwo Przymuszewo (Przymuszewo, Kruszyn, Lendy, Parzyn, Peplin, Windorp) Sołectwo Rolbik (Rolbik, Laska, Warszyn, Widno, Widno Wybudowanie) Sołectwo Skoszewo
Twój lokal wyborczy:
Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego, ul. Kard. St. Wyszyńskiego 15 Leśno
Kandydaci z okręgu nr 10:
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA REGIONU
- SZCZEPAŃSKI Michał Lubnia wiek: 33
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA, GMINY I POWIATU
- SKWIERAWSKI Leszek Szymon Brusy wiek:33
Twoja ulica:
Sołectwo Lubnia (Lubnia, Lubnia-Wybudowanie, Blewiec, Lubnia Popówka) Sołectwo Orlik (Orlik, Lamk)
Twój lokal wyborczy:
Szkoła Podstawowa im. Tajnej Organizacji Wojskowej "Gryf Pomorski", Lubnia ul. Szkolna 13 Brusy
Kandydaci z okręgu nr 11:
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
- LASKA Michał Zalesie wiek: 28
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA, GMINY I POWIATU
- WARNKE Emilia Maria Zalesie-Wybudowanie wiek: 38
Twoja ulica:
Sołectwo Zalesie (Zalesie, Zalesie-Wybudowanie)
Twój lokal wyborczy:
Szkoła Podstawowa, Zalesie Gdańska 26 Brusy
Kandydaci z okręgu nr 12:
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA REGIONU
- BŁAWAT-PESTKA Magdalena Maria Kinice wiek: 32
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
- FIFIELSKI Sławomir Józef Kosobudy wiek: 44
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA, GMINY I POWIATU
- KIN Michał Kosobudy wiek: 40
Twoja ulica:
Sołectwo Kosobudy (Kosobudy, Kosobudy-Wybudowanie) Sołectwo Kinice Sołectwo Huta (Huta, Broda, Chłopowy, Rudziny)
Twój lokal wyborczy:
Szkoła Podstawowaim. im. Ks. Kanonika Bolesława Śledzia, Kosobudy ul. Szkolna 20 Brusy
Kandydaci z okręgu nr 13:
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
- DANIŁKO Marek Eugeniusz Czernica wiek: 54
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA, GMINY I POWIATU
- BRESKA Teresa Męcikał wiek: 66
Twoja ulica:
Sołectwo Męcikał (Męcikał, Czernica, Dębowa Góra, Giełdon, Męcikał-Struga, Okręglik, Parowa, Pokrzywno, Spierwia, Turowiec)
Twój lokal wyborczy:
Szkoła Podstawowa, Męcikał Szkolna 7 Brusy
Kandydaci z okręgu nr 14:
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
- OSSOWSKI Wojciech Małe Chełmy wiek: 59
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA, GMINY I POWIATU
- LESZCZYŃSKA Marzena Barbara Wielkie Chełmy wiek: 49
Twoja ulica:
Sołectwo Małe Chełmy (Małe Chełmy, Małe Chełmy-Wybudowanie, Antoniewo, Antoniewo Wybudowanie) Sołectwo Wielkie Chełmy (Wielkie Chełmy, Wielkie Chełmy-Wyb. , Asmus, Krównia, Młynek)
Twój lokal wyborczy:
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Sikorskiego, Wielkie Chełmy 35 Brusy
Kandydaci z okręgu nr 15:
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
- DROBINSKI Kazimierz Paweł Czyszkowy wiek: 52
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA, GMINY I POWIATU
- NIEBRZYDOWSKA Bernadeta Danuta Czyszkowy wiek: 56
Twoja ulica:
Sołectwo Czyczkowy (Czyczkowy, Czyczkowy-Wybudowanie)
Twój lokal wyborczy:
Szkoła Podstawowa im. bł. Ks. Józefa Jankowskiego, Czyczkowy Główna 46 Brusy