panorama-maj-03

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

MAM 44 LATA, JESTEM BEZPARTYJNY, MAM WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE TECHNICZNE, JESTEM ŻONATY MAM DWÓJKĘ DZIECI, PROWADZĘ WŁASNĄ FIRMĘ HANDLOWO-USŁUGOWĄ, OD DZIECIŃSTWA MIESZKAM W BRUSACH.

ZAINTERESOWANIA:

INFORMATYKA, DRONY, FOTOGRAFIA I FILMOWANIE,  MUZYKA, HISTORIA, WĘDKARSTWO, TURYSTYKA, KINEMATOGRAFIA, LOTNICTWO (JESTEM CZŁONKIEM KLUBU MIŁOŚNIKÓW SPORTÓW LOTNICZYCH).

MOJE POSTULATY
- REMONT DRÓG OSIEDLOWYCH
- ROZWIĄZANIE PROBLEMU Z KANALIZACJĄ DESZCZOWĄ
- WYKONANIE OŚWIETLENIA NA UL. BOLTA
- REMONT CHODNIKA PRZY UL. CHEŁMOWSKIEJ
- ZWIĘKSZENIE BEZPIECZEŃSTWA NA ULICY WOJSKA POLSKIEGO
- UŁATWIENIE MIESZKAŃCOM KONTAKTU Z WŁADZAMI MIASTA I GMINY BRUSY
- POWSTANIE W BRUSACH KINA I AMFITEATRU
- ZAINTERESOWANIE SIĘ PROBLEMAMI EMERYTÓW I RENCISTÓW

ZAMIERZAM WSPÓŁPRACOWAĆ Z MIESZKAŃCAMI ORAZ ORGANIZACJAMI SPOŁECZNYMI DLA DOBRA MIASTA I GMINY

LICZĘ NA WASZ GŁOS 21 PAŹDZIERNIKA !!!

Wybory 2024

Promowane firmy

Wulkanizacja w Brusach

Wulkanizacja opon i wyważanie kół ul. Gdańska 3 89-632 Brusy

Usługi budowlane Brusy

Zakład Usług Remontowo -Budowlanych Nad Brdą 27 MĘCIKAŁ

Dodatek informacyjny

Historycznie

VI Spotkania na Gochach - uzupełnienie

Powiększ

Szanowni Państwo!

Niniejszym uprzejmie uzupełniam przesłane wcześniej zaproszenie na VI Spotkania na Gochach i Zaborach, które  odbędą się w dniach 23-25 listopada 2012 r. w Zespole  Szkół w Swornychgaciach, którym kieruje mgr Zdzisław Bucław.

Spotkania, rozpoczynają się 23.11. o godz.18:00, Więcej…

Cooltura

Motylki w bibliotece

Powiększ

W piątek, 12 lutego 2016 roku sześciolatki z grupy „Motyle” z Przedszkola nr 1 w Brusach odwiedziły bruską bibliotekę.

 

Dzieci dowiedziały się na czym polega praca w bibliotece, jaką drogę musi przejść książka, zanim zostanie postawiona na Więcej…

Przyrodniczo

Uwaga na drogach

Chociaż jesień w pełni to wiosenne kolory soczystej zieleni można odnaleźć na polach otaczających Brusy. Przed wjazdem do Brus od strony Chojnic spotkałem takie oto zwierzęta, które mogą wtargnąć na drogę i w konsekwencji spowodować wypadek drogowy.

Pozdrawiam

Krzysztof   www.czarfoto.pl

Więcej…

Religia

Wielkanoc w Tanzanii na misji katolickiej

 

Sport

Kaszuby Biegają w Lipszu !!!

Powiększ

26 lipca br. o g. 16 w  Lipuszu odbędzie  się VI bieg z cyklu Kaszuby Biegają 2014  pn. „Pętla Tuszkowska Matka ”. Trasa biegu o  dystansie 11,5 km przebiega po bardzo dobrze utrzymanych  drogach szutrowych w przepięknych terenach leśnych. Start i meta usytuowana jest Więcej…

Infrastruktura

Otwarto oferty na przewozy kolejowe w województwie pomorskim

Otwarto dzisiaj oferty w przetargu nieograniczonym na świadczenie usług publicznych w zakresie kolejowych przewozów pasażerskich na terenie województwa pomorskiego w okresie: 11.12.2016 r. – 9.12.2017 r.

 
Przetarg podzielono na dwa zadania:

Więcej…

Inne

Dzieci czy fale imigrantów?

W ostatnim czasie media regularnie przywołują dramatyczne dane dotyczące dzietności w Polsce. W zeszłym roku liczba urodzonych dzieci spadła do poziomu 300 000, co stanowiło wynik najniższy od

Więcej…

Popularne TV

W szkołach rusza program seksualizacji dzieci

Będą filmy o lesbijkach, o homoseksualistach, będzie przedstawienie tego wszystkiego jako normy. Zostały bowiem złożone deklaracje przez

Więcej…
Joomla! Hosting from