panorama-lipiec-31
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Powiększ

W dniach 10-11 maja w czerskim Ośrodku Kultury odbyła się XII edycja Wojewódzkiego Przeglądu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewaj razem z nami”. Naszą placówkę reprezentowały dwie wokalistki: Monika Wardyn i Julia Stoltmann. Obie dziewczęta odniosły sukces: Monika, za piękne wykonanie utworu "Laleczka z saskiej porcelany", zajęła II miejsce (ex aequo z Julią Leszczyńską z Czerska), a Julia, która wykonywała piosenkę "Kolorowy wiatr", zdobyła wyróżnienie (na równi z innymi czterema osobami). Dziewczęta, jako jedyne solistki, śpiewały do akompaniamentu pianina wykonywanego "na żywo".

Powiększ

Mnogość nagród na podium (wszystkie trzy miejsca były podwójne) oraz wyróżnień, świadczy o tym, że jury miało ogromny problem z wyborem tylko trzech najlepszych wokalistów. Poziom był bardzo wysoki i bardzo wyrównany. W konkursie brały udział osoby nie tylko z najbliższych okolic, ale także z Bytowa, Gdyni czy nawet Helu.

Powiększ
Monice i Julii należą się ogromne gratulacje, że swoim dokonaniem wpisały się w listę najlepiej śpiewających osób w województwie pomorskim. Obie dziewczęta zostały przygotowane przez instruktorkę - Agnieszkę Mrozek Gliszczyńską.

Powiększ

Joomla! Hosting from