panorama-maj-01
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Wyniki konkursu – pocztówka wigilijna 

    W kategorii I – dzieci przedszkolne
I miejsce – Aleksander Breska  – Oddział przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Męcikale ”, opiekun plastyczny: Łukasz Gerigk
II miejsce – Dominika Gratz – Punkt Przedszkolny w Brusach, opiekun plastyczny: Małgorzata Gerigk
III miejsce – Marta Synak – Przedszkole nr 1 w Brusach, opiekun plastyczny: Barbara Ostrowska 
Wyróżnienie – Klaudia Lamczyk – Przedszkole nr 1 w Brusach, opiekun plastyczny: Katarzyna Kiełpińska
Wyróżnienie – Julia Fröhlke – Przedszkole nr 1 w Brusach, opiekun plastyczny: Katarzyna Kiełpińska

    W kategorii II - uczniowie szkoły podstawowej klasy I – III
I miejsce – Adrian Duraj  – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brusach, opiekun plastyczny: Karolina Peplińska
II miejsce – Natalia Jażdżewska  – Koło plastyczne przy Szkole Podstawowej nr 1 w Czersku, opiekun plastyczny: Barbara Jażdżewska 
III miejsce – Weronika Wera – Centrum Kultury i Biblioteki w Brusach, opiekun plastyczny: Renata Goebel
III miejsce – Natalia Szultka  – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brusach, opiekun plastyczny: Aleksandra Turowska
Wyróżnienie – Dominika Pacak   – Centrum Kultury i Biblioteki w Brusach, opiekun plastyczny: Renata Goebel
Wyróżnienie – Kaja Goebel – Centrum Kultury i Biblioteki w Brusach, opiekun plastyczny: Renata Goebel

    W kategorii III - uczniowie szkoły podstawowej klasy IV – VI
I miejsce – Natalia Grzegorek – Koło plastyczne przy Szkole Podstawowej nr 1 w Czersku, opiekun plastyczny: Barbara Jażdżewska 
II miejsce – Paulina Pastwa – Koło plastyczne przy Szkole Podstawowej nr 1 w Czersku, opiekun plastyczny: Barbara Jażdżewska 
III miejsce – Małgorzata Mientka  - Szkoła Podstawowa im. ks. Kan. Bolesława Śledzia, opiekun plastyczny: Małgorzata Sznajdrowska

    W kategorii IV – uczniowie gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych
I  miejsce- Maxima Narloch  – Koło plastyczne przy Szkole Podstawowej nr 1 w Czersku, opiekun plastyczny: Barbara Jażdżewska 
II miejsce -  Julia Zakrzewska – Gimnazjum w Brusach, opiekun plastyczny: Patryk Nita
III miejsce – Ewelina Gostomczyk – Zespół Szkół w Swornegaciach, opiekun plastyczny: Urszula Szulc
III miejsce -  Julia Pałubicka – Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach, opiekun plastyczny: Renata Goebel
Wyróżnienie – Julia Miszewska – Chojnickie Centrum Kultury w Chojnicach, opiekun plastyczny: Wanda Sawicka 

Wyniki konkursu - ozdoby świąteczne   

   W kategorii I – dzieci przedszkolne
I miejsce – Dominik Pestka – Szkoła Podstawowa w Lichnowach, opiekun plastyczny: Joanna Śledzik
II miejsce – Nina Kozioł – Punkt przedszkolny „Kraina Smerfów” w Lichnowach,  opiekun plastyczny: Ewelina Miter
III miejsce – Anita Kuehn  – Szkoła Filialna w Rolbiku, opiekun plastyczny: Karolina Krzoska 
Wyróżnienie – Agata Niemiec – Punkt przedszkolny „Kraina Smerfów” w Lichnowach,  opiekun plastyczny: Ewelina Miter

   W kategorii II - uczniowie szkoły podstawowej klasy I – III
I miejsce – Angelika Knut - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brusach, opiekun plastyczny: Aleksandra Turowska
II miejsce – Nikodem Brewka  – Chojnickie Centrum Kultury w Chojnicach, opiekun plastyczny: Wanda Sawicka
III miejsce – Maja Mleczek – Szkoła Podstawowa w Lichnowach, opiekun plastyczny: Grażyna Piekarska
Wyróżnienie – Miłosz Nadolny - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brusach, opiekun plastyczny: Ewa Neubauer
Wyróżnienie – Miłosz Jażdżewski - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brusach, opiekun plastyczny: Aleksandra Turowska

   W kategorii III - uczniowie szkoły podstawowej klasy IV – VI
I miejsce – Julia Trawicka - Zespół Szkół w Lubni, opiekun plastyczny: Anna Maciejewska
II miejsce – Kinga Fifielska - Szkoła Podstawowa im. ks. Kanonika Bolesława Śledzia w Kosobudach, opiekun plastyczny: Małgorzata Sznajdrowska
III miejsce – Agata Lendowska - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brusach, opiekun plastyczny: Agnieszka Kulesza
III miejsce – Amelia Gierszewska – Chojnickie Centrum Kultury w Chojnicach, opiekun plastyczny: Wanda Sawicka
Wyróżnienie – Zuzanna Frankenstein – Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
w Konarzynach, opiekun plastyczny: Teresa Wojciechowska

   W kategorii IV – uczniowie gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych
I miejsce – Adrian Klonowski – Gimnazjum w Brusach, opiekun plastyczny: Patryk Nita
II miejsce  – Julia Pałubicka  - Centrum Kultury i Biblioteki im. Jana Karnowskiego w Brusach, opiekun plastyczny: Renata Goebel
III miejsce – Magdalena Cupa – Gimnazjum w Brusach, opiekun plastyczny: Sabina Krzoska - Szreder
Wyróżnienie – Maksymilian Cysewski – Gimnazjum w Brusach, opiekun plastyczny: Sabina Krzoska - Szreder

Joomla! Hosting from