panorama-lipiec-21
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Organizatorzy Gminnego Konkursu Artystycznego „Zima z bajkową postacią ze śniegu”, pragną poinformować, że w dniu 16.02.2021 roku konkurs został rozstrzygnięty. Na konkurs nadesłano 44 prace.

Komisja w składzie: Goebel Renata, Pacak Anna i Sypniewska Magdalena, spośród nadesłanych prac, wyłoniła następujących zwycięzców:

W kategorii I – grupy przedszkolne:
I miejsce – „Trzy małe świnki” grupa 4 – latki; Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego im. Świętego Józefa w Brusach, opiekun: Siostra Małgorzata Dytman, Pani Beata Jankowska.
II miejsce – „ Kicia Kocia” grupa 3, 4 i 5 latki; Szkoła Podstawowa im. Stanisława Sikorskiego w Wielkich Chełmach, Filia w Rolbiku, opiekun Pani Karolina Krzoska.W kategorii II – grupy klas I – III:
I miejsce – „Elegancik z Zaczarowanej Zagrody” klasy I – III; Szkoła Podstawowa im. Księdza Kanonika Bolesława Śledzia w Kosobudach, opiekun: Pani Regina RudnikW kategorii III – rodziny
I miejsce – „Kubuś Puchatek”, rodzina Sielskich z Brus
I miejsce – „Sąsiedzi”, rodzina Bielińskich z Brus
II miejsce – „Czerwony Kapturek”, rodzina Pacak z Brus
II miejsce – „Spongebob”, „Minionek Carl”, rodzina Pestka z Brus
III miejsce – „Sąsiedzi”, rodzina Warnke z Brus
III miejsce – „Słoń Trąbalski”, rodzina Kloskowskich z ZalesiaWyróżnienie – „Kubuś Puchatek”, rodzina Lubińskich z Brus Wybudowanie
Wyróżnienie – „Elza”, rodzina Andrearczyk z miejscowości Czyczkowy
Wyróżnienie – „Kłapołuchy”, Zuzanna Mostowska z BrusDziękujemy bardzo wszystkim uczestnikom konkursu, którzy wzięli udział w naszej wspólnej zabawie w lepieniu postaci ze śniegu. Cieszy nas nie tylko niemały odzew i zaangażowanie, ale też Wasze pomysły i wyobraźnia.

Z powodu nadal obowiązujących ograniczeń związanych z panującą sytuacją epidemiczną zapraszamy do indywidualnego odbioru dyplomów i nagród w bibliotece w Brusach, ul. Armii Krajowej 1, budynek dawnego hotelu. Nagrody można odbierać od 22 lutego do 1 marca w godzinach od 8 do 15.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Joomla! Hosting from