panorama-marzec-18
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W Lipuszu 28 lipca br. o godz. 16.40 wystartowała VI Pętla Tuszkowska Matka. W 11,5-kilometrowym biegu wzięło udział 283 zawodników z całego kraju. Na metę pierwszy wbiegł Łukasz Kujawski z Żukowa. Za nim kolejno Rafał Borzyszkowski z Wielkiego Klincza i Sebastian Sikora z Gdyni. Wśród Pań zwyciężyła

Barbara Łącka z Chojnic. Za nią kolejno wbiegły na metę Monika Kujawska z Żukowa oraz Aleksandra Baranowska-Trzasko z Gdyni.  Na mecie każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy medal. Imprezę zakończono uroczystą dekoracją oraz losowaniem nagród.Piękne zakątki przyrody i cudowne miejsca – mówił o trasie Michał Brodziński z Zielonej Góry.

Oprócz biegu głównego odbyły się trzy biegi towarzyszące na dystansach 1200 m, 400 m, 100 m, które cieszyły się dużym zainteresowaniem.Bardzo dziękuję za owocną współpracę z Gminą Lipusz – mówił Dyrektor Kaszuby Biegają. Jest mi niezmiernie miło, że po raz szósty gościliśmy w Lipuszu. Dziękuję także służbom porządkowym i wszystkim tym, bez których ta impreza nie odbyłaby się – kontynuował Henryk Miotk.VI Pętla Tuszkowska Matka była siódmą imprezą w ramach tegorocznego Cyklu Kaszuby Biegają. Bieg towarzyszył także dorocznemu Świętu Lipusza. Następny start już 18 sierpnia w Szemudzie.

Wyniki: https://zapisy.info/wyniki/68/pliki_wynikow/

Joomla! Hosting from