panorama-lipiec-08
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W Szemudzie 18 sierpnia odbyły się kolejne zmagania w ramach Cyklu Kaszuby Biegają 2018. Na startach stanęło łącznie 373 zawodników z całej Polski. Biegali zawodowcy, amatorzy oraz całe rodziny w biegach towarzyszących. Pierwszy na metę Kaszubskiego Biegu Lesoków, spośród 284 startujących, wbiegł

Adam Głogowski z Gdyni. Za nim kolejno Andrzej Kuśmirek z Czaplinka oraz Dawid Garski z Dąbia. Wśród Pań zwyciężyła Monika Kujawska z Żukowa. Na miejscu 2. Alicja Misiak z Susza, a na miejscu 3. Aleksandra Baranowska-Trzasko z Gdyni.

Tyle ludzi, tyle radości w ludziach. Każdy uśmiechnięty. Tutaj stresy i kłopoty uciekają na bok. Super sprawa! – komentuje jeden z zawodników, Tomasz z GdańskaOrganizatorzy na czele z Dyrektorem Kaszuby Biegają – Henrykiem Miotkiem, składają ogromne podziękowania wszystkim, którzy wsparli tę inicjatywę. Dziękuję służbie medycznej, straży pożarnej Gminy Szemud, niezastąpionym wolontariuszom, mediom oraz Gminie Szemud – mówił dziś Henryk Miotk.Kaszubski Bieg Lesoków był ósmą spośród dwunastu imprezą tegorocznego, VI Cyklu Kaszuby Biegają. Kolejny etap Największej Imprezy Biegowej Polski Północnej już za tydzień w sobotę w Bąkowie – gmina Kolbudy.

WYNIKI: https://zapisy.info/wyniki/69/pliki_wynikow/

Joomla! Hosting from