panorama-maj-03
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 


Już w tę sobotę – 22 września, w Somoninie odbędzie się II Półmaraton Kamiennych Weselników. To już przedostatnia odsłona Cyklu Kaszuby Biegają 2018. Biegacze z całej    Polski zmierzą się z ciężką, półmaratońską trasą szlakiem kamiennych weselników.

Dla każdego uczestnika biegu przygotowano przepiękny, odlewany medal, pamiątkową koszulkę termo aktywną, gorący poczęstunek oraz bezpłatną kawiarenkę z ciastkami. Rejestracja kończy się 19 września, lecz do biegu będzie można się zapisać także w dniu imprezy. Bieg zakończy uroczysta dekoracja oraz losowanie nagród.

Półmaraton, ale nie tylko. W Somoninie biegi dla każdego

 

Oprócz na 21 km będzie można pobiec na 5 km w I Somonińskiej '5.  Rywalizować będą także dzieci i młodzież w ramach Cyklu Małe Kaszuby Biegają – od najmłodszych po najstarszych – z pucharami i medalami.

Biegi rozpoczną się od godz. 11.10 startami dzieci i młodzieży. O godz. 13.00 start Półmaratonu, a pięć minut później biegu na 5 km. Więcej w programie: https://bit.ly/2NSufdd

Organizatorzy – Kaszubskie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej, informują o utrudnieniach w ruchu na trasie biegów tj. Somonino, Stary Dwór, Wyczechowo, Patoka, Borcz, Mały Dwór, Hopowo, Sarni Dwór. Mieszkańców zapraszamy do kibicowania!

Joomla! Hosting from