panorama-maj-01
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W niedzielę 22 sierpnia w Bąkowie odbędzie się kolejna impreza w ramach cyklu Kaszuby Biegają 2021. Odbędzie się bieg na 10 km, 5 km, marsz nw, biegi dzieci i młodzieży w ramach akcji

Małe Kaszuby Biegają oraz rekreacyjne biegi towarzyszące. Będzie to święto aktywności fizycznej całych rodzin.


Kolbudzka '10 to już tradycja w Gminie Kolbudy. W tym roku odbędzie się jej dziewiąta edycja. Trasa wiedzie przez urokliwe tereny leśne wokół Bursztynowej Góry. Start biegu zaplanowano na godz. 12.15. Jednak już o godz. 9.30 rozpocznie się rywalizacja dzieci i młodzieży startujących w cyklu Małe Kaszuby Biegają. Odbędą się biegi na trzech dystansach w 14 kategoriach. Swoje pole do popisu będą miały także przedszkolaki oraz wszyscy chętni, którzy nie biorą udziału w biegu głównym. O godz. 11.00 wystartują II Kolbudzka '5 oraz marsz nordic walking.


Starty biegów na 5 i 10 km oraz marszu będą miały miejsce w lesie przy parkingu „Bursztynowa  Góra", zaś biegi dzieci oraz baza wydarzenia zostaną zlokalizowane na terenach rekreacyjnych w Bąkowie przy ul. Otomińskiej.

Zgłoszeń do biegów będzie można dokonywać w dniu wydarzenia, w biurze zawodów – to informacja dla tych, którzy nie dokonali rejestracji przez Internet.

Organizatorzy informują, że w dniu imprezy mogą wystąpić utrudnienia w ruchu na ul. Otomińskiej w Bąkowie.

Patronat nad wydarzeniem objęli Mieczysław Struk – Marszałek Województwa Pomorskiego oraz Andrzej Chruścicki – Wójt Gminy Kolbudy.

Więcej informacji w programie: http://biegkolbudy.cyklkb.pl/178-bieg-kolbudy/kolbudy-news/2083-program-niedzielnych-biegow-w-bakowie-4

Joomla! Hosting from