panorama-lipiec-02
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

PowiększPowiększ

 

Wójt Gminy Przodkowo Andrzej Wyrzykowski oraz Kaszubskie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej zapraszają 6 lipca br. o godz. 15.00 na III Ćwierćmaraton Szwajcarii Kaszubskiej. Trasa licząca 11,5 km biegnie tak samo jak w ubiegłym roku, przez Kczewo, Tokary i Czeczewo.

Start i meta znajdować się będą przy hali sportowej w Przodkowie ul. Sportowa. Biuro biegu czynne będzie w dniu biegu od godz.12.00. Dla uczestników biegu przygotowano szatnie, natryski, przechowalnie bagażu, „ kawę po kaszubsku” oraz po biegu medal i gorący posiłek.

Dla najlepszych w poszczególnych kategoriach przewidziano puchary oraz nagrody rzeczowe i finansowe.
Wśród wszystkich, którzy ukończą bieg rozlosowany zostanie m.in.: telewizor 32 ‘.

Imprezę obsługiwać będzie elektroniczny system pomiaru czasu na bazie chipów aktywnych. Po imprezie biegowej będzie można spędzić czas do późnych godzin wieczornych na pikniku rodzinnym przygotowano mnóstwo atrakcji min: bezpłatne stoiska medyczne, bezpłatne wesołe miasteczko dla całych rodzin, liczne występy artystyczne z góralskim zespołem Baciary na czele oraz wiele innych.

Jeśli ktoś nie czuje się na bieg główny to jest szansa wystartować o godz. 14.15 w biegu rodzinnym na dystansie 1 km wokół jeziora Książącego.

Historia

2012r. - Angelika Cichocka - Talex Borzytuchom /45,12/, Łukasz Kujawski - Żukowo /35,52/
2013r.- Weronika Wójcik - Kociewski Klub Biegacza Starogard Gd. /46,35/ , Łukasz Kujawski - Żukowo /37,47/
2014 - ?

Przodkowska impreza biegowa jest czwartym tegorocznym wydarzeniem w ramach cyklu „Kaszuby Biegają 2014”. W ubiegłym roku została ogłoszona najlepszą imprezą biegową na Kaszubach.

Wszystkich miłośników biegania zapraszamy do uczestnictwa oraz rejestracji, której można dokonać na stronie www.KaszubyBiegaja.pl oraz w dniu zawodów tj. 06.07.2014r. od godz. 12.00. do 14.30

Aby być sklasyfikowanym w klasyfikacji końcowej KB należy przebiec min. 6 z 10 biegów. 18.10.2014r. - Wielki Finał. Szczegóły niebawem.

Joomla! Hosting from