panorama-lipiec-17

KLO

Kaszubskie Liceum Ogólnokształcące
  1. I Gminny Konkurs Krajoznawczy „Znam swoja małą ojczyznę” odbył się 28 maja 2018 roku w Kaszubskim LO w Brusach we współpracy z Zaborskim Towarzystwem Naukowym i pod patronatem burmistrza Brus. Sprawdzona została wiedza drużyn 3-osobowych z szkół gminy Brusy w zakresie geografii, historii i ochrony przyrody gminy Brusy z szczególnym uwzględnieniem 100.rocznicy odzyskania niepodległości. Uczniowie … Czytaj dalej Wyniki I Gminnego Konkursu Krajoznawczego „Znam swoja małą ojczyznę”
  2. 16. maja (w środę) druga klasa Kaszubskiego Liceum Ogólnokształcącego w Brusach uczestniczyła w spływie kajakowym zorganizowanym przez p. Marka Rodzenia. A oto kilka zdjęć:
  3. Uczennice Kaszubskiego LO Marcelina Wysocka z kl. II oraz Karolina Czapiewska z kl. I wygrały powiatowe eliminacje konkursu „Rodnô Mòwa” i zakwalifikowały się do finału konkursu, który odbędzie się w Chmielnie. Dziewczynom serdecznie gratulujemy!  
  4. Uczniowie Kaszubskiego LO włączyli się w uroczyste obchody Święta Uchwalenia Konstytucji 3 Maja i przemarsz ulicami Brus. Zdjęcia pochodzą ze strony www.brusy.pl.
  5. 25.04.2018 r. odbyła się gala finałowa II Pomorskiego Festiwalu Krótkich Filmów o HIV w Gdyńskim Centrum Filmowym. Do ścisłego finału jury wybrało 12 najlepszych filmów spośród 40 nadesłanych. Film naszej uczennicy Emilii Mientkiej i jej koleżanki Marty Szczęsnej z II LO w Chojnicach „Nie daj się złapać” został wybrany do finałowej 12 i dziewczyny wzięły … Czytaj dalej Sukces filmu Emilii Mientkiej
  6. 25 kwietnia uczniowie drugiej klasy Kaszubskiego LO mieli niepowtarzalną okazję odwiedzić Urząd Miejski w Brusach wraz z opiekunem panią Katarzyną Narloch, doradcą zawodowym. Uczniowie zapoznali się z funkcjonowaniem urzędu, pracą urzędników, a także spotkali się z burmistrzem Brus Witoldem Ossowskim. Wszystkich informacji udzieliła uczniom i oprowadziła ich po Urzędzie Miejskim sekretarz, pani Mariola Rodzeń. Zdjęcia … Czytaj dalej Licealiści w Urzędzie Miejskim w Brusach
  7. Zwycięzcom gratulujemy! Wspólne zdjęcie wszystkich uczestników:
  8. Zwycięzcom gratulujemy! Wspólne zdjęcie wszystkich uczestników:
  9. 27 kwietnia 2018 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas trzecich liceum Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brusach. Uroczystość rozpoczął Dyrektor Szkoły – Zbigniew Łomiński, który powitał zaproszonych gości, grono pedagogiczne i absolwentów. Dyrektor Szkoły dziękował również rodzicom oraz osobom, którzy w sposób wyjątkowy angażowały się w działalność szkoły. Na uroczystości był też obecny Burmistrz … Czytaj dalej Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas III KLO
  10. Patronem honorowym konkursu jest burmistrz Brus. Konkurs odbędzie się  28 MAJA 2018 r. (poniedziałek) o godz. 11.00. w Kaszubskim Liceum Ogólnokształcącym w Brusach, ul. Ogrodowa 2. Zgłoszenia należy przesyłać do: Kaszubskie Liceum Ogólnokształcące Ogrodowa 2 89-632 Brusy lub drogą elektroniczną: zbig.agnostos@wp.pl Organizatorami konkursu dla uczniów z terenu gminy Brusy są: Zaborskie Towarzystwo Naukowe Kaszubskie Liceum … Czytaj dalej GMINNY KONKURS KRAJOZNAWCZY „ZNAM SWOJĄ MAŁĄ OJCZYZNĘ”

Logowanie