panorama-pazdziernik-14
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Obecny okres zimowy z kilkoma wiekszymi atakami zimna powoli dobiega końca.

Promowane firmy

Wulkanizacja w Brusach

Wulkanizacja opon i wyważanie kół ul. Gdańska 3 89-632 Brusy

Usługi budowlane Brusy

Zakład Usług Remontowo -Budowlanych Nad Brdą 27 MĘCIKAŁ

Dodatek informacyjny

19 październik 2020

 • Władze Nowego Jorku udaremniły urządzenie wielkiego żydowskiego wesela
  Władze Nowego Jorku udaremniły urządzenie w poniedziałek na Brooklynie wesela, na które miało przybyć około 10 tys. gości. Urzędnicy ostrzegli, że narusza to wydane z powodu COVID-19 przepisy o zgromadzeniach. Jak poinformował gubernator stanu Nowy Jork Andrew Cuomo, wesele miało się odbyć na terenie synagogi chasydzkiej w części Brooklynu, Williamsburgu. „Otrzymaliśmy wiadomość (…) przeprowadziliśmy śledztwo […]
 • Minister Czarnek odwołał dyrektor odpowiedzialną za podstawę programową i podręczniki
  Portal wPolityce.pl ustalił, że pierwszą decyzję kadrową prof. Przemysława Czarnka, nowego ministra edukacji i nauki było odwołanie dyrektor departamentu, Aliny Sarneckiej, odpowiedzialnej między innymi za podstawy programowe i treści zawarte w podręcznikach. – To czytelny sygnał dla środowiska oświatowego, które domagało się zmian w tym zakresie – powiedziała portalowi osoba z bliskiego otoczenia nowego ministra. […]
 • Stonoga uciekł do Norwegii, zamierza prosić o azyl
  „Zwracam się do Polonii w Oslo. Potrzebuję Waszej pomocy – jestem bezdomny. Muszę gdzieś odbyć 10 dniową kwarantannę” – napisał na Twitterze kontrowersyjny biznesmen Zbigniew Stonoga. Jak stwierdził, zamierza „poprosić władze Norwegii o azyl polityczny”. Na Stonodze ciąży niemal 200 zarzutów m.in. o przywłaszczenie pieniędzy i pranie pieniędzy, ale też kierowania gróźb pozbawienia życia matki […]
 • Książki z karykaturami Mahometa będą rozdawane uczniom we Francji
  Książki zawierające karykatury Mahometa – i satyryczne rysunki dotyczące innych religii – będą rozdawane uczniom w całej Francji. Zapowiedziały to władze francuskich regionów po bestialskim zabiciu przez islamskiego terrorystę nauczyciela, który w jednej z podparyskich szkol pokazał uczniom właśnie karykatury Mahometa. Szef Związku Samorządów Regionalnych Renaud Muselier zapowiedział, że książka z karykaturami Mahometa opublikowana zostanie […]
 • Były reprezentant Polski w siatkówce nie żyje, był zarażony koronawirusem
  W wieku 48 lat zmarł były reprezentant Polski w siatkówce Rafał Dymowski. Były siatkarz był zakażony koronawirusem. O śmierci Rafała Dymowskiego poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych klub Stal Nysa. „Z wielkim żalem zawiadamiamy, że odszedł od nas były wieloletni reprezentant naszego Klubu oraz reprezentacji Polski – Rafał Dymowski. Rafał Dymowski reprezentował barwy naszego klubu w […]
 • Jarosław Kaczyński trafił na kwarantannę, miał kontakt z osobą zakażoną koronawirusem
  Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński trafił na kwarantannę, miał kontakt z osobą zakażoną koronawirusem – ustalił portal tvp.info. Później informację tę potwierdził wicerzecznik PiS Radosław Fogiel. Wicerzecznik PiS Radosław Fogiel poinformował po godzinie 14 na Twitterze, że Kaczyński czuje się dobrze i obowiązki będzie wykonywał z domu. w miarę dostępnych możliwości będzie realizował z […]

Prostowanie fakenews

Sprawdzimy.info

Historycznie

PRZY POMNIKU JANA BIŃCZYKA

Powiększ

W SOBOTĘ 19 BM. W LEŚNICTWIE MŁYNEK O GODZ. 14. ODBYŁY SIĘ 69 UROCZYSTOSCI BOHATERSKIEJ Więcej…

Cooltura

Rajd Papieski 2012 cz.1

Powiększ

Zdjęcia z tego wydarzenia trochę publikowane z poślizgiem (1 maj 2012 r.) ale zawsze

Więcej…

Przyrodniczo

Opryskiwacz

Dzisiejszy sen około 5.00 nad ranem przerwany został przez aeroplan latający nisko nad naszymi głowami. A wszystkiemu winna brudnica mniszka, owad który zaatakował nasze lasy. Samoloty aktualnie opryskują nasze okoliczne lasy aby zwalczyć szkodnika. Podobno przez Więcej…

Religia

Łatwo jest dopuścić się profanacji przyjmując Komunię Świetą na rękę!

Rok 2020 spowodował znaczące zmiany również w życiu społecznym i religijnym. Obecnie szykuje się kolejne ograniczenie kontrowersyjne względem

Więcej…

Sport

Postołowo. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Psich Zaprzęgów

W Postołowie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w wyścigach psich zaprzęgów w warunkach bezśnieżnych. Więcej…

Infrastruktura

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w CEW Chojnice

Od 18 do 21 listopada potrwają tegoroczne obchody Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowym w Chojnicach. W tym roku zapraszamy w szczególności do wzięcia udziału w wystawie pn. „Eureka w Chojnicach”.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to Więcej…

Inne

Marsz o Wolność w Chojnicach

 

10 października 2020 r. odbędą się protesty w miastach w całej Polsce, między innymi w Chojnicach pod Ratuszem o godz. 12:00. Jest to kontynuacja wielotysięcznych protestów, które odbyły się

Więcej…

Popularne TV

W szkołach rusza program seksualizacji dzieci

Będą filmy o lesbijkach, o homoseksualistach, będzie przedstawienie tego wszystkiego jako normy. Zostały bowiem złożone deklaracje przez

Więcej…
Joomla! Hosting from