panorama-maj-06

Szkoła Podstawowa im. bł. Ks. Józefa Jankowskiego w Czyczkowach

Aktualności
Szkoła Podstawowa im. bł. Ks. Józefa Jankowskiego w Czyczkowach
  1. Uczniowie wyróżnieni w szkolnym konkursie na najciekawszy Eko-pojazd, który był eliminacją do I Gminnego Konkursu "Kreatywnie mobilni" otrzymali dyplomy z rąk Pani Dyrektor. Kategoria 1-3: 1 miejsce - Patrycja Krzoska (kl. 1) 2 miejsce - Bartłomiej Szulist (kl. 3) 3 miejsce - Milena Kiedrowicz (kl. 1) Kategoria 4-7: 1 miejsce - Marta Andrearczyk (kl. 7) 2 miejsce - Katarzyna Gierszewska, Daniel Szulist, Sebastian Frohlke (kl. 6, praca wspólna) 3 miejsce - Hanna Gierszewska (kl. 5) Szczególne wyrazy uznania dla chłopców z klasy VIII za ich fenomenalną pracę, dzięki której wywalczyli klasowy spływ kajakowy.
  2. Dziś dzień bez samochodu. Z tej okazji przy urzędzie gminy w Brusach odbyło się podsumowanie konkursu kreatywni mobilni. Naszą szkołę reprezentowała 13 osobowa grupa uczniów z kl. I-VIII, którzy zaangażowali się w przygotowanie pojazdu ekologicznego. Spośród wszystkich prac wyróżnienie otrzymał pojazd skonstruowany przez kl. VIII. Uczniowie wykonali go w domu, poświęcając na to wiele godzin swojego wolnego czasu. Trud zaowocował wygraniem karnetu na spływ kajakowy dla klasy. Gratulujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w ten konkurs.
  3. 20 września jest Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka. Z tej okazji życzymy, aby każdy dzień był dla naszych przedszkolaków radosny i wesoły, a każdy kolejny dniem odkrywania i fascynacji, przyjemnej zabawy i nowych przyjaźni.Życzymy, aby dzieci nie zaznały chorób i przykrości, żeby rosły w siłę na pociechę Rodzicom, aby uśmiechem i pracowitością zwojowały świat.
  4. 18 września kl. 4-8 były na wycieczce edukacyjnej, na której poznawali Kaszuby. Zwiedzili Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie, Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku, wieżę widokową na Wieżycy oraz wieżę widokową w Przytarni. Uczniowie poszerzyli swoją wiedzę przyrodniczą, geograficzną oraz historyczną. Wszyscy z dobrymi humorami wrócili do swoich domów. Opiekę nad uczniami sprawowały p. Ewelina Krasinkiewicz, p. Anna Rudnik i p. Anna Pestka.
Joomla! Hosting from