panorama-marzec-02

Szkoła Podstawowa im. bł. Ks. Józefa Jankowskiego w Czyczkowach

Aktualności
 1. W dniu 20.03 uczniowie naszej szkoły pożegnali zimę i przywitali wiosnę. Było wesoło i kolorowo.

  Dodatkowo Pani Wiosna przygotowała dla wszystkich słodką niespodziankę 

 2. W dn. 28.luty.  klasy I-III były na wycieczce w Gdańsku w ramach programu KoderJunior Szkoła Mistrzów Programowania Pomorskie.
  Najpierw odwiedziliśmy Galerię Starych Zabawek, gdzie można podziwiać wyjątkową kolekcję, która jest efektem wieloletnich poszukiwań. 100% zbiorów stanowią zabawki produkcji polskiej, pochodzące z lat 1920-1989. W tym magicznym miejscu uczniowie mogli poznać zabawki, którymi bawili się ich rodzice, dziadkowie, a nawet pradziadkowie. 
  Byliśmy także w CIUCIU Cukier Artist, gdzie dowiedzieliśmy się, jak wygląda proces ręcznego tworzenia cukierków i lizaków. Sami też mieliśmy okazję zrobić sobie lizaki! Były niezwykłe i pyszne 
  Na koniec pojechaliśmy do Centrum Rozrywki Loopy’s World. Zabawy było co niemiara! Humory dopisywały wszystkim i mamy nadzieję, że kiedyś uda nam się to powtórzyć

 3. W ferie 18. lutego uczniowie Szkoły Podstawowej w Czyczkowach pod opieką p. Krystyny Teca, Bernadetty Niebrzydowskiej, Anny Pestka, Anny Roda, Hanny Leper, Anny Gawin, Adama Cupa oraz Dominiki Szulc wybrali się do Gdańska. 
  Pierwszym punktem wycieczki było lodowisko w Hali Olivia. Celem wyjazdu na lodowisko było doskonalenie techniki jazdy na łyżwach, propagowanie sportu zimowego i aktywnego stylu życia, integracja klas oraz oczywiście dobra zabawa. 
  Kolejnym punktem wyprawy był pobyt w Multikinie, w którym uczniowie obejrzeli film pt. ”Chłopiec z burzy”. 
  Wyjazd był ogromną frajdą dla wszystkich uczestników, którzy mogli doskonalić swoje umiejętności jazdy na łyżwach. Wszyscy bezpiecznie, zrelaksowani i zmęczeni wrócili do domów.

 4. Niezwykły koncert Hej żeglujże żeglarzu w wykonaniu Rafała Romcy i Leszka Boliboka. Dzieci świetnie się bawiły i śpiewały znane kaszubskie hity.  Na koniec p. dyrektor podziękowała artystom oraz wraz z p. Adamem Cupą wręczyła dyplomy dziewczynkom, które zajęły II miejsce na półfinałach wojewódzkich w dwa ognie usportowione. GRATULUJEMY SUKCESU!

 5. Bal przebierańców 2019 przebiegł w bardzo radosnej atmosferze. Wszyscy świetnie się bawili, a to dzięki prowadzącej p. Katarzynie Lewinskiej. Pomagali jej wychowawcy klas. Było sporo tańców i zabaw wspólnych, m.in belgijka, makarena, nawijanie cukierka na patyk, taniec z cytryną. Zwieńczeniem całej zabawy był polonez w wykonaniu wszystkich uczestników balu. 
  W trakcie Rada Rodziców zadbała o to, by dzieci otrzymały poczęstunek, a na koniec paczki, które zabrały do domu. 
  To był bardzo udany bal.

Joomla! Hosting from