panorama-maj-02

Szkoła Podstawowa im. bł. Ks. Józefa Jankowskiego w Czyczkowach

Aktualności
 1. W dn. 20.05 na boisku w Pączewie zostały rozegrane półfinały województwa w mini piłce nożnej dziewcząt. Nasza drużyna z SP Czyczkowy zmierzyła się z SP Trąbki Wielkie, SP Pączewo i  SP Kalisz. Mecze zostały rozegrane każdy z każdym, 2x10min.
  Dziewczęta w pierwszym meczu wygrały z SP Pączewo (7 : 3) , w kolejnym meczu pokonały SP Trąbki Wielkie (5:0) i  jedynie uległy SP Kalisz (2:1). Remis dawałby nam awans do kolejnego etapu, niestety zabrakło trochę szczęścia. Ostatecznie z dorobkiem 6pkt. zajęliśmy  II miejsce w turnieju.

  Drużyna wystąpiła w Pączewie w następującym składzie: Oliwia Kiedrowicz, Dorota Bruska, Amelia Pestka, Patrycja Kiedrowska, Julia Grzelak, Wiktoria Daniels, Wiktoria Kiedrowska, Kinga Kiedrowska, Zuzanna Kiedrowicz.

  Gratulujemy naszym piłkarkom. Dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

 2. W środę 15.05.2019 w Brusach odbyły się Gminne Mistrzostwa Szkół Podstawowych dziewcząt w czwórboju lekkoatletycznym.

  Reprezentacja szkoły składała się z 6 zawodniczek, które brały udział w czterech konkurencjach lekkoatletycznych, a były to: - bieg 60 m, - rzut piłeczką palantową (do 150 g), - bieg– 600 m, - skok w dal. Wyniki przelicza się na punkty według tabel czwórbojowych. Suma osiągniętych punktów za cztery konkurencje daje ostateczny rezultat każdej zawodniczki. Na wynik drużyny składają się końcowe rezultaty 5 najlepszych zawodniczek (z sześciu startujących). Suma punktów drużyny to 731p.

  Szkołę reprezentowały:

  1. Kiedrowicz Oliwia

  2. Grzelak Julia

  3. Kiedrowska Patrycja

  4. Daniels Wiktoria

  5. Kiedrowicz Zuzanna

  6. Pestka Amelia

  Serdeczne gratulacje.

 3. 9 maja 2019r na boisku SP 1 w Chojnicach rozegrał się finałowy mecz SP 1 Chojnice – SP Czyczkowy na szczeblu powiatowym.

  Nasze piłkarki w składzie: Oliwia Kiedrowicz, Dorota Bruska, Amelia Pestka, Patrycja Kiedrowska, Julia Grzelak, Wiktoria Daniels, Wiktoria Kiedrowska, Kinga Kiedrowska, Zuzanna Kiedrowicz pokonały rywalki 14 do 3. Uzyskując tym samym awans na półfinały wojewódzkie Mecz rozegrano 2 x 12minut.

  Cieszymy się, że coraz więcej dziewcząt interesuje się piłką nożną i zdobywa coraz wyższe umiejętności gry. Brawo!!!!

  Serdeczne gratulacje i powodzenia w dalszych rozgrywkach.

 4. UWAGA ÓSMOKLASIŚCI!

  Przypominamy harmonogram Waszych egzaminów!

  15.04.2019 - poniedziałek - język polski
  16.04.2019 - wtorek - matematyka
  17.04.2019 - środa - język angielski
  Rozpoczęcie egzaminów - godzina 9.00

  Obecność uczniów w szkole każdego dnia - godzina 8.30

  Co trzeba mieć ze sobą?
  Legitymację szkolną
  długopis z czarnym wkładem (najlepiej 2)
  linijkę - na egzamin z matematyki
  małą butelkę wody

  Przypominamy o CAŁKOWITYM ZAKAZIE wnoszenia na salę egzaminacyjną telefonów komórkowych i innych urządzeń telekomunikacyjnych!!!

  Do zobaczenia 🙂

   

 5. Na boisku sportowym w Czyczkowach odbył się turniej piłki nożnej szkół podstawowych w ramach GLPN. Organizatorem rozgrywek było Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Czyczkowy „Zaboracy”, Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Józefa Jankowskiego w Czyczkowach oraz Gmina Brusy. W turnieju wzięło udział 10 drużyn chłopców oraz 6 drużyn dziewcząt (rocznik 2006 i młodsi). Wydarzenie odbyło się na boisku sportowym w Czyczkowach, 09 kwietnia br.

  Drużyny, które zajęły pierwsze miejsca będą reprezentowały naszą gminę na zawodach powiatowych w ramach szkolnych igrzysk dzieci w mini piłce nożnej chłopców i dziewcząt. 

   

  Drużyna dziewcząt zajęła ostatecznie I miejsce

  I miejsce – SP Czyczkowy

  II miejsce – SP Lubnia

  III miejsce – SP im. JPII w Brusach

  IV miejsce -  SP nr. 2 w Brusach

  Udział w turnieju : SP Leśno, SP Kosobudy   

    

  Najlepszą zawodniczką turnieju została Oliwia Kiedrowicz (SP CZYCZKOWY)

   

  Skład drużyny zwycięskiej ze Szkoły Podstawowej im. bł. ks. Józefa Jankowskiego w Czyczkowach w kat. dziewcząt: Wiktoria Daniels, Oliwia Kiedrowicz, Dorota Bruska, Julia Grzelak, Patrycja Kiedrowska, Wiktoria Kiedrowska, Kinga Kiedrowska, Amelia Kutz, Amelia Pestka.

   

  Nasza reprezentacja chłopców rywalizowała w grupie A wraz z SP Zalesie, SP Leśno, SP nr 2 w Brusach,  SP Czapiewice. Mimo walecznej postawy, uzyskując 7 pkt. w grupie nie udało nam się wyjść z grupy ale na pochwałę zasługuje ambicja jaką wykazali się nasi uczniowie walcząc do samego końca.

  Skład drużyny chłopców:

  Kacper Kutz, Nikodem Jażdżewski, Dawid Leszczyński, Oliwier Kulesza, Filip Dulski, Miłosz Grabski, Kajetan Kiedrowski, Maksymilian Dorawa.

Joomla! Hosting from