panorama-grudzien-02

Chojnice24

 1. W tym odcinku pokażemy jak narysować różę. Zadanie może nie należeć donajłatwiejszych, ale efekt wynagrodzi włożony trud.  
 2. Potwierdzono obecność wirusa SARS-CoV-2 u 1112 osób województwa pomorskiego. 19 zakażeń dotyczy mieszkańców powiatu chojnickiego.
 3. Centrum Kultury i Biblioteki w Brusach zachęca maluchy i ich rodziców do wspólnego czytania książek. Forma zabawy ma być także wyjątkowa. Chodzi o to, aby w każdy weekend marca czytać książki przez minimum 10
 4. Przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż pierwszych 33 działek odbędzie się 30 marca w sali obrad ratusza.
 5. Pomorskie oddziały Zakładu Ubezpieczeń Społecznych rozesłały do swoich klientów ponad 580 tys. deklaracji podatkowych PIT. Trafią one do wszystkich, którzy w 2020 r. pobrali przynajmniej jedno świadczenie z ubezpieczeń społecznych.  
 6. Na prowadzenie punktu konsultacyjno-informacyjnego Urząd Miejski w Chojnicach otrzyma z WFOŚiGW 30 tys. zł i kolejne środki za każdy przyjęty wniosek.  
 7. Policjanci z Chojnic prowadzą czynności w sprawie kradzieży, do której doszło kilka dni temu w jednym ze sklepów na terenie Chojnic.
 8. Potwierdzono obecność wirusa SARS-CoV-2 u 1113 osób województwa pomorskiego. 4 zakażenia
 9. Mają inne zdanie na temat szczepionek przeciwko Covid-19 i postanowili się nim podzielić z mieszkańcami Chojnic.  
 10. Dzisiaj (23.02) w Urzędzie Miejskim w Chojnicach medale za długoletnie pożycie małżeńskie odebrali Państwo Eugenia i Stefan Drobińscy, a także Daniela i Wiesław Chmielewscy.  
 11. Po rocznej przerwie chojniczanie znowu będą mogli podzielić się jedzeniem z osobami w potrzebie.  
 12. Policjanci z Chojnic znaleźli przy pacjencie w szpitalu oraz w jego samochodzie ponad 100 gramów amfetaminy.  
 13. Jeżeli potrafisz i lubisz śpiewać – to propozycja dla ciebie. Takim hasłem Centrum Kultury i Biblioteki w Brusach, namawia dzieci i młodzież z całego powiatu chojnickiego do udziału w XX Przeglądzie Piosenki  
 14. Potwierdzono obecność wirusa SARS-CoV-2 u 515 osób województwa pomorskiego. 16 zakażeń dotyczy mieszkańców powiatu chojnickiego.
 15. Urząd Miejski w Chojnicach podsumował wydatki związane z zimowym utrzymaniem dróg i chodników.  
 16. Policjanci z Komisariatu Policji w Czersku zatrzymali mężczyznę, który stosował przemoc domową. Sprawca znęcał się psychicznie nad 87-letnią matką, swojej siostrze natomiast groził śmiercią.  
 17. Miasto wycofuje się z pomysłu wykonania przyłącza cieplnego przez MZEC na stadionie Chojniczanki. W ratuszu zapadła decyzja, że murawa będzie ogrzewana gazem płynnym. Magazyn z kotłownią na gaz miałyby powstać do jesieni br.  
 18. Potwierdzono obecność wirusa SARS-CoV-2 u 545 osób województwa pomorskiego. 5 zakażeń dotyczy mieszkańców powiatu chojnickiego.
 19. Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 7 marca o godz. 16:00 na koncert Leskiego. Muzyk o pięknym, czarującym głosie to mistrz tworzenia własnych, niezwykle klimatycznych piosenek.    
 20. Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 4 marca o godz. 19:00 na tragikomedię w wykonaniu Kampanii Teatralnej Mamro z Warszawy.  
 21. Specjalne wyjazdowe punkty szczepień dotrą do pacjentów, którzy ze względu na stan zdrowia nie mogą przyjąć szczepionki w punkcie stacjonarnym. Wyjazdowe punkty szczepień są dodatkowym wsparciem dla populacyjn
 22. Koordynator działań Zespołu Ratownictwa Medycznego w Szpitalu Specjalistycznym w Chojnicach, a w klubie Chojniczanka odpowiedzialny z obsługę medyczną zmarł nagle, w wieku 50 lat.  
 23. Przez Europę przechodzi trzecia fala zakażeń koronawirusem. Rośnie liczba nowych przypadków w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Czechach i na Słowacji. W tych krajach dominuje bardziej zaraźliwy tzw.
 24. Potwierdzono obecność wirusa SARS-CoV-2 u 727 osób województwa pomorskiego. 12 zakażeń dotyczy mieszkańców powiatu chojnickiego.
 25. Potwierdzono obecność wirusa SARS-CoV-2 u 779 osób województwa pomorskiego. 17 zakażeń dotyczy mieszkańców powiatu chojnickiego.
 26. Codzienne dbanie o włosy farbowane nie jest łatwym zadaniem. Z powodu oddziaływania chemicznych substancji mogą one stać się suche, łamliwe, a także zacząć nadmiernie wypadać. Dlatego tak ważne jest, aby opróc
 27. W czwartek, 18.02 w Urzędzie Gminy w Karsinie zostało podpisane porozumienie „W sprawie koordynacji działań przy pracach przygotowawczych do budowy ścieżki rowerowej między miejscowością Mokre w Gminie Czersk
 28. Osoby sprzedające rzeczy za pośrednictwem OLX stają się kolejnym celem oszustów.  W tym gronie znalazła się też niestety mieszkanka powiatu
 29. Pierwsza lekcja rozpoczynająca się o godz. 8 w każdej klasie, to priorytet w Szkole Podstawowej nr 8. Z takiego rozwiązania są zadowoleni uczniowie, rodzice, jak i nauczyciele. Aby utrzymać taki system pracy placówka inwestuje w remonty, by mieć do dyspozycji jak największą i najlepszą bazę. Wkrótce, dzięki środkom pozyskanym z rezerwy oświatowej powstaną sale: logopedyczna i sensoryczna.  
 30. Potwierdzono obecność wirusa SARS-CoV-2 u 787 osób województwa pomorskiego. 11 zakażeń dotyczy mieszkańców powiatu chojnickiego.
Joomla! Hosting from