panorama-maj-05

Chojnice24

 1. Potwierdzono obecność wirusa SARS-CoV-2 u 33 osób województwa pomorskiego. Żadne zakażenie nie dotyczy mieszkańca powiatu chojnickiego.
 2. Wiadomości przesłane od nadawcy Kwarantanna są próbą wyłudzenia naszych danych osobowych.  
 3. W ostatni poniedziałek września (27.09) w ramach DKF projekcja polskiej komedii obyczajowej pt. "Zupa nic".  
 4. Kamil Hussein to polsko-syryjski artysta, który zadebiutował na rynku muzycznym na początku 2021 roku singlem "Muszę iść tam sam".  
 5. Pojazdy napędzane siłą ludzkich mięśni oraz własnoręcznie wykonane makiety zaprezentowano w Brusach.  
 6. O podróży samochodem nad Bajkał można było posłuchać w Czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chojnicach w środę 22 września.  
 7. Chojnickie Centrum Kultury i Dyskusyjny Klub Filmowy "Cisza" zapraszają na 23. edycję Chojnickiego Filmobrania, która w tym roku odbywa się pod hasłem "Wiara - nadzieja - miłość".
 8. Potwierdzono obecność wirusa SARS-CoV-2 u 39 osób województwa pomo
 9. - Zwracamy się z prośbą do świadków przestępstwa kradzieży na tzw. „wyrwę”. Zdarzenie miało w dniu 16 września br. około godz. 14.40 na terenie dworca PKP w Czersku - mówi Justyna Przytarska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w  Chojnicach.  
 10. Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich IMGW w Gdyni wydało ostrzeżenia 1. stopnia dla powiatu chojnickiego  
 11. Chojniczanka przegrała ze Ślęzą Wrocław 3:2 i pożegnała się z rozgrywkami Fortuna Pucharu Polski już w 1/32 finału. Ślęza wyszła na prowadzenie jeszcze w pierwszej połowie po golu Piotra Stępnia w 38 minucie.
 12. O to apelował podczas konferencji z młodzieżą starosta chojnicki Marek Szczepański. Wspólnie z samorządowcami: prezydentem Sopotu Jackiem Karnowskim i burmistrzem Chojnic Arseniuszem Finsterem uczestniczył w  konferencji poświęconej demokracji.  
 13. Casio to marka, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Ma na swoim koncie wiele udanych kolekcji zegarków, jednak to G-Shock jest najbardziej rozpoznawalną linią z całego portfolio tego producenta. Zegarki męs
 14. Potwierdzono obecność wirusa SARS-CoV-2 u 40 osób województwa pomorskiego. 2 zakażenia dotyczą mieszkańców powiatu chojnickiego.
 15. Organizator spektaklu przypomina, że spektakl, który został już dwukrotnie przełożony przez pandemię, odbędzie się 23 września o godz. 17:30.    
 16. Lato i jesień to doskonały czas na przygotowanie domowych przetworów, aby można było zajadać się nimi przez następne miesiące. Zanim ponownie rozpocznie się sezon na świeże warzywa, owoce i grzyby, minie sporo
 17. Od poniedziałku (27.09) kierowcy muszą liczyć się z dodatkowymi utrudnieniami w ruchu. Tego dnia rozpoczną się w naszym mieście kolejne prace związane z budową kanalizacji deszczowej.
 18. Zarząd Osiedla nr 1 („ Śródmieście”) wraz z dyrekcją Szkoły Podstawowej nr 1, zapraszają uczniów placówki oraz dzieci z osiedla z rodzicami 25 września (sobota) na Festyn Rodzinny.
 19. Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 30 września o godz. 19:00 na koncert z największymi przebojami Andrzeja Zauchy.  
 20. Chojnickie Centrum Kultury zaprasza do wzięcia udziału w konkursie BARWY JESIENI, który w tym roku nosi tytuł "Kolory jesieni w kwadracie".  
 21. 1 października (piątek) o godz. 18:00 w podziemiach Kościoła Gimnazjalnego wystąpi Maciej Fortuna Trio. Bilety w cenie 25 zł do nabycia w Promocji Regionu Chojnickiego i przed koncertem.  
 22. Chojnickie Centrum Kultury zaprasza mieszkańców Dzielnicy Dworcowej do udziału w warsztatach dot. zagospodarowania terenu w sąsiedztwie placówki. Jedno ze spotkań będzie poświęcone muralowi, jaki miałby powstać na ścianie budynku przy ul. Swarożcya.
 23. Gra petanque narodziła się ponad 100 lat temu w Francji. Obecnie ma wielu miłośników na całym świecie, również w gminie Brusy.
 24. Dzielnicowi przypominają, że to na właścicielu czworonoga spoczywa odpowiedzialność za swojego pupila. Pamiętajmy, że konsekwencje zdarzeń z udziałem zwierząt mogą być tragiczne zarówno dla nich, jak i
 25. Sprawa drzewa połamanego w miniony weekend w Parku Tysiąclecia raczej skończy się na straszeniu w sieci.  
 26. Potwierdzono obecność wirusa SARS-CoV-2 u 38 osób województwa pomorskiego. 4 zakażenie dotyczą mieszkańców powiatu chojnickiego.
 27. Szkoła Podstawowa nr 1 w Chojnicach zaprasza do udziału w XXI Spotkaniu z Pieśnią i Piosenką Patriotyczną, które odbędzie się w ramach obchodów Święta Niepodległości.  
 28. W Czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chojnicach w ramach Dni Sztuki odbyło się w piątek 17 września 2021 roku spotkanie z malarzem, poetą i rzeźbiarzem Januszem Jutrzenką Trzebiatowskim.  
 29. Wczoraj (20.09) rozpoczęły się tutaj prace związane z tzw. deszczówką.
 30. Początki firmy. 12.08.1991, poniedziałek. Mały zakład produkcyjny, a w nim 12 pracowników. Przed
Joomla! Hosting from