panorama-pazdziernik-01

Chojnice Nasze Miasto

Artykuły w kategorii: Wiadomości - Chojnice - naszemiasto.pl
 1. Pomorze jest przepięknym miejscem. Co roku województwo pomorskie odwiedza tysiące turystów z całego kraju i coraz więcej turystów z całego świata. Jakie miejsca spodobały im się najbardziej? Zobaczcie zestawienie TOP 10 ciekawych miejsc na Pomorzu, stworzone na podstawie ocen użytkowników serwisu TrpiAdvisor.
 2. Do letniego urlopu zostało jeszcze bardzo dużo czasu, jednak już dziś warto się zastanowić nad wakacjami. Które miejsca warto wybrać na wakacyjny wypoczynek? Jakie kryteria przeważają w kierunkach podróży przez nas wybieranych? Na podstawie statystyk i analiz, portal Nocowanie.pl przygotował turystyczne trendy na 2019.
 3. Na czwartkowej sesji radni gminy Chojnice decydować będą o dalszych losach cennej historycznie wyspy na jeziorze Ostrowite. Gmina chce ją zdobyć drogą wymiany...
 4. Najlepsze parki rozrywki na Pomorzu. W województwie pomorskim można znaleźć wiele parków rozrywki. Są aquaparki, parki dinozaurów, parki trampolin i wiele wiele innych. Które oceniane są najwyżej? Zobaczcie zestawienie 10 najlepszych parków rozrywki na Pomorzu na podstawie użytkowników serwisu TripAdvisor.
 5. Sepsa, a wcześniej zawał serca. Śmierć dwuletniej Moniki z Kiełpinka, to drugi już przypadek, gdzie oskarżoną o śmiertelny w skutkach błąd jest ta sama lekarka z izby przyjęć człuchowskiego szpitala.
 6. Przed Sądem Rejonowym w Człuchowie rozpoczął się dzisiaj proces w którym na ławie oskarżonych miał zasiąść Sławomir Sz., kierowca śmieciarki, która jesienią ubiegłego roku wjechała na niestrzeżony przejazd kolejowy w Nowym Gronowie, wprost pod szynobus relacji Chojnice-Piła.
 7. W wielu miejscowościach województwa pomorskiego znajdują się zabytkowe zamki. Pochodzą z różnych epok i każdy z nich kryje w sobie inną historię. Znasz wszystkie pomorskie zamki? KLIKNIJ W ZDJĘCIE I ZOBACZ GALERIĘ.
 8. Najdroższe pokoje do wynajęcia na Pomorzu. Gdy przeprowadzamy się do innego miasta, a nie stać nas jeszcze na wynajem czy zakup mieszkania, decydujemy się na wynajem pokoju. Niestety, często koszt wynajmu pokoju jest bardzo wysoki. Zobaczcie TOP 10 najdroższych pokoi do wynajęcia na Pomorzu.
 9. Bieg z okazji 100-lecia Niepodległej, wspólne rozwinięcie stumetrowej flagi w parkowej alejce, uroczystości pod pomnikiem Orła - to tylko niektóre z elementów obchodów święta 11 Listopada. Byli razem samorządowcy i chojniczanie. - Polska, Polska! - wykrzykiwał w południe na Starym Rynku chłopiec z biało-czerwoną. Dumni rodzice robili mu zdjęcie i cieszyli się, że rośnie im w domu mały patriota.
  Piraci drogowi w regionie. Niemal doprowadzili do tragedii! [wideo - program Stop Agresji Drogowej 4]
 10. Uczniowie Szkoły Podstawowej Sportowej, Gimnazjum Sportowego oraz Liceum Ogólnokształcącego wzięli udział w Ogólnopolskich Zawodach w Wyścigach Łodzi Smoczych na basenie “Gdańsk dla 100 lat Niepodległej”. Licealiści byli bezkonkurencyjni.
 11. Gdzie na grzyby 2018? W województwie pomorskim jest wiele miejsc, w których spotkać można tłumy grzybiarzy. Gdzie występują grzyby na Pomorzu? Sezon na grzybobrania rozpoczęty! Czy wiecie gdzie na Pomorzu jest najwięcej grzybów? Sprawdźcie na naszej specjalnej mapie.
 12. Wyjątkowe kalendarze, dzięki Waszym zdjęciom, powstaną w Trójmieście i powiatach województwa pomorskiego oraz w powiecie sławieńskim. Zachęcamy do nadsyłania fotografii z różnych pór roku!