panorama-lipiec-09

Chojnice Nasze Miasto

Artykuły w kategorii: Wiadomości - Chojnice - naszemiasto.pl
 1. Ponad czterdziestu wystawców zaprezentuje się podczas Jarmarku Lawendowego Św. Jakuba organizowanego od siedmiu lat w Człuchowie. 25 lipca, w dniu św. Jakuba Apostoła, który jest patronem miasta, centrum Człuchowa przybiera kolory lawendy.
 2. Po godzinie 16 na obwodnicy Chojnic doszło do poważnego wypadku drogowego. Na miejscu działają dwa zespoły ratownictwa medycznego, jest też śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego.
 3. Zamek w Łapalicach swoim ogromem, położeniem pośród lasów, niedostępnością dla ludzi, basztami i tajemniczą aurą, od dekad przyciąga uwagę, kiedyś urzędników, którzy wstrzymywali jego budowę, potem bankowców, turystów - a dziś marzycieli i wandali. Zobaczcie zdjęcia i film, przysłane przez naszego Czytelnika!
 4. Filmy dla najmłodszych, przejażdżki samochodami, sporo tańca i bardzo dużo muzyki, czyli Polish Boogie Festival w pigułce - to mogli dzisiaj zobaczyć klienci odwiedzający Bramę Pomorza. Tymczasem w Człuchowie trwają ostatnie przygotowania do nadchodzącego festiwalu.Zapraszamy do oglądania zdjęć zarówno z przygotowań, jak i jednego z koncertów w galerii handlowej koło Chojnic
 5. Zapraszamy na historyczno-literacką podróż z Pomorską Koleją Metropolitalną. Udajemy się na spacer śladami Weisera Dawidka, bohatera debiutanckiej powieści znanego gdańskiego pisarza, Pawła Huelle. Zobaczcie kolejny odcinek cyklu "Weekend z PKM". Zapraszamy!
 6. Już po raz 14 w Człuchowie będzie królowała muzyka. Polish Boogie Festival to kulturalny towar eksportowy w Człuchowie. W piątek będziemy mogli usłyszeć pierwsze akordy muzyki z którą w mieście kojarzone są każde wakacje. Zapraszamy do oglądania zdjęć z jednej z poprzednich edycji festiwalu.
 7. Przez noc z wtorku 17 lipca na środę 18 lipca pomorscy strażacy odnotowali 80 zdarzeń związanych ze złymi warunkami atmosferycznymi. Z powodu intensywnych opadów na terenie województwa pomorskiego zalane zostały ulice i posesje, a silny wiatr łamał gałęzie.
 8. Masz ulubioną restaurację lub kawiarnię? Wiesz, gdzie można zjeść najlepszą pizzę i kto produkuje najsmaczniejsze lody? A może znasz sympatycznych kelnerów i barmanów, który zasługują na wyróżnienie? Głosuj na Mistrzów Smaku województwa pomorskiego. Zobacz liderów w twoim regionie.
 9. Sprawdziliśmy, gdzie na Pomorzu jest najmniej milionerów. Oto pięć miast, w których liczba najbogatszych jest najkrótsza w woj. pomorskim.
 10. Każdy z nas lubi czasem pomyśleć nad trudnym zadaniem - pobudzić szare komórki. Uwierzcie, że chwilę Wam zajmie rozwikłanie zaproponowanych przez nas zagadek. Będziecie się dobrze bawić!
 11. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie o intensywnych opadach deszczu z burzami na Pomorzu. Obowiązuje ono w poniedziałek 16 lipca i wtorek 17 lipca.
 12. Jak w domu wyczarować klimat z malowniczego Chile, mistycznego Bali, pięknej Japonii czy przepełnionej kolorami Hiszpanii? I jak poczuć się jak prawdziwy globtroter… bez wychodzenia z domu? Styliści podpowiadają...

Logowanie