panorama-marzec-12

Chojnice Nasze Miasto

Artykuły w kategorii: Wiadomości - Chojnice - naszemiasto.pl
 1. Jaka będzie pogoda w środę 25 kwietnia 2018 i w kolejne dni? Przelotny deszcz, a nawet burze. Zobaczcie szczegółową prognozę pogody na 25.04.2018.
 2. Wiceprezydent Starogardu Gdańskiego ds. techniczno-inwestycyjnych Przemysław Biesek-Talewski ogłosił start w wyborach na burmistrza Czerska. W ubiegłych wyborach mieszkańcy poparli jego ówczesną rywalkę - Jolantę Fierek, która najprawdopodobniej wystartuje także w tym roku. O fotel burmistrza ubiegać się będą również Andrzej Sabiniarz oraz Daniel Szpręga. Priorytetami Bieska-Talewskiego dla Czerska są drogi, rodzina, seniorzy, przedsiębiorczość i zdrowie.
 3. Gdzie jest burza dzisiaj? Zobacz mapę burzową Polski online! Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Latem możemy się spodziewać burz i ulew. Czy dzisiaj będzie burza? Sprawdź na interaktywnej mapie, gdzie jest burza! Umożliwia ona obserwowanie pogody w Gdańsku, na Pomorzu, w Polsce i w Europie.
 4. Na 25 kwietnia br. wyznaczona została pierwsza rozprawa z udziałem Mieczysława B., który prowadząc z żoną rodzinny dom dziecka w gminie Chojnice, miał dopuścić się molestowania i bicia dziewcząt, przebywających pod jego opieką.
 5. Piszesz coś na Facebooku? Tych słów już nie możesz używać! Jeden z najpopularniejszych serwisów społecznościowych na świecie ma nowy regulamin. Facebook wprowadził nowe zasady i nakazy. W regulaminie jest lista słów, których od tej pory na Facebooku nie można używać. Zobacz, jakie wyrazy znalazły się na liście zakazanych słów - przejdź do galerii powyżej.
 6. Przedstawiamy najpopularniejsze PRAWDY i MITY na temat kleszczy.Czy kleszcze unikają ludzi we białych strojach, atakują tylko w lasach, a gdy się wpiją w ciało, można je posmarować tłuszczem? Czy oznaką ukąszenia i zarażenia boreliozą zawsze jest rumień?
 7. O kolejne trzy miesiące przedłużono tymczasowy areszt wobec Daniela M., byłego męża Angeliki Jakubowskiej, mieszkanki Debrzna, której szczątki znaleziono w piwnicy budynku przy ul. Witosa w Debrznie. Według śledczych do 14 lipca sprawa powinna zostać zamknięta i skierowana do sądu. Przypomnijmy. Szczątki kobiety znaleźli w kwietniu ubiegłego roku policjanci z Archiwum X.
 8. Prokuratura Okręgowa w Słupsku przejęła postępowanie w sprawie śmiertelnego pobicia mieszkańca Przechlewa. Przypomnijmy – Piotr P. zmarł po tym, gdy pobił go Krystian L., policjant z Człuchowa. Sprawca, mimo że sąd w Słupsku zastosował wobec niego miesięczny areszt przebywa na wolności, gdyż wpłacono za niego poręczenie majątkowe.
 9. Masz prawo jazdy? Znasz dobrze przepisy ruchu drogowego? Sprawdź czy poradzisz sobie z naszym quizem.
 10. Sprawdź TOP 10 NAJLEPSZYCH TECHNIKÓW NA POMORZU. Ranking najlepszych techników jest od lat tworzony przez prestiżowy edukacyjny portal perspektywy.pl. Technika zostały ocenione za pomocą 4 kryteriów: sukcesy szkoły w olimpiadach, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych, wyniki matury z przedmiotów dodatkowych oraz wyniki egzaminu zawodowego. Kliknij w galerię powyżej i sprawdź ranking techników na Pomorzu >>>
 11. W poniedziałek 23.04.2018 r. w Teatrze Wybrzeże odbyła się gala plebiscytu "Dziennika Bałtyckiego" - "Hipokrates Pomorza". Nagrody odebrali przedstawiciele służby zdrowia z Pomorza. - Dobro wraca - mówił podczas uroczystości Mariusz Szmidka, redaktor naczelny „Dziennika Bałtyckiego”.
 12. Wyniki Lotto 24 04 2018! We wtorek, 24 kwietnia 2018, do wygrania były 2 mln złotych. Poniżej na naszej stronie publikujemy wyniki Lotto z 24.04.2018. Zobacz wyniki LOTTO 24 kwietnia 2018.

Logowanie