Chojnice Nasze Miasto

Artykuły w kategorii: Wiadomości - Chojnice - naszemiasto.pl
 1. Kolejna kumulacja Lotto! We wtorek, 26 września do wygrania jest około 20 milionów złotych. Poniżej na naszej stronie publikujemy wyniki Lotto z 26.09.2017. Zobacz wyniki LOTTO 26 września 2017 o godz. 21.40 .
 2. Ponad 90 motocyklistów wystartowało podczas pierwszej edycji Super Tukana Czarne. Rywalizowali na terenach położonych w dużej mierze na terenie jednostki wojskowej w Czarnem. Dzień wcześniej na tych samych trasach rywalizowali "samochodziarze" ścigający się w Baja Szczecinek 2017.
 3. W sobotę rozpoczął się festiwal Kino Dzieci 2017. Przed nami kolejne projekcje, spotkania i warsztaty dla najmłodszych
 4. W sobotę pod Basztą Młyńską w Debrznie odbył się "zlot" czarownic i "kobiet wiedzących", a także rycerzy, dam dworu... Była staropolska kuchnia i zioła, strzelanie z łuku, lepienie garnków... Barwy Debrzeńskiej Jesieni – II Wiedźmobranie za nami. Szczegóły imprezy i wyniki konkursów w piątkowym Dzienniku Człuchowskim.
 5. Zakończył się festiwal filmowy 2017 w Gdyni! Złote Lwy otrzymał film debiutanta Piotra Domalewskiego, zatytułowany "Cicha noc". Zobaczcie galerię zdjęć z czerwonego dywanu FPFF 2017!
 6. Mistrzowie parkowania, Janusze parkowania, łosie na drodze - to najłagodniejsze określenia kierowców, którzy parkują w sposób przedstawiony w naszej galerii.
 7. Motocyklistów i kibiców gmina Czarne zapraszamy na rajd motocyklowy "SUPER TUKAN Czarne 2017". To amatorska impreza dla fanów motocykli enduro. Same wyścigi to co prawda impreza zamknięta, ale... Parada motocykli przejedzie też przez miasto!
 8. Eurojackpot 22 września 2017 (22.09.2017). Drugie losowanie loterii Eurojackpot w Polsce - wyniki. Eurojackpot: jakie są zasady loterii, gdzie kupić kupon, gdzie obejrzeć losowanie? Wyniki Eurojackpot 22.09.2017 opublikujemy na naszej stronie po godz. 20.
 9. Kumulacja Lotto! W sobotę, 23 września do wygrania było około 16 milionów złotych. Poniżej na naszej stronie publikujemy wyniki Lotto z 23.09.2017. Zobacz wyniki LOTTO 23 września 2017.
 10. Wiedźmy, czarownice i damy czarowne po raz kolejny „zlecą” się pod Basztę Młyńską w Debrznie. Już w najbliższą sobotę 23 września „Barwy Debrzeńskiej Jesieni – II Wiedźmobranie”! Moc atrakcji gwarantowana...
 11. Galeria grzybów jadalnych i trujących (atlas grzybów online). Jak odróżnić grzyby jadalne od grzybów trujących?. Zobaczcie nasz poradnik i galerię grzybów jadalnych i trujących. Jakie grzyby zbierać?
 12. Pogoda we wrześniu na Pomorzu zdecydowanie nas nie rozpieszcza. Noce są coraz chłodniejsze. W wielu miejscach w województwie już rozpoczął się sezon grzewczy. Sprawdźcie, gdzie w woj. pomorskim już grzeją kaloryfery.

Logowanie