panorama-pazdziernik-19

Chojnice Nasze Miasto

Artykuły w kategorii: Wiadomości - Chojnice - naszemiasto.pl
 1. Rolnicy, którzy ponieśli straty wskutek sierpniowych nawałnic otrzymają pomoc do końca roku.
 2. Praca na Pomorzu! Najnowsze oferty zatrudnienia - ogłoszenia z 24 listopada 2017 r. Najnowsze ogłoszenia z ofertami pracy na Pomorzu. Zobaczcie aktualne oferty zatrudnienia z pomorskich urzędów pracy.
 3. Kumulacja Lotto! W sobotę, 25 listopada 2017, do wygrania było 8 mln złotych. Poniżej na naszej stronie opublikujemy wyniki Lotto z 25.11.2017. Zobacz wyniki LOTTO 25 listopada 2017.
 4. Dziś w całej Polsce trwa tzw. czarny piątek. Na black friday wiele sklepów przygotowało szereg promocji i atrakcyjnych ofert. Tymczasem Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów przypomina: klient "na wyprzedaży" ma takie same prawa, jak zwykle.
 5. Eurojackpot 24 listopada 2017 (24.11.2017). Kolejne losowanie loterii Eurojackpot w Polsce - wyniki. Do wygrania są 43 mln zł. Eurojackpot: jakie są zasady loterii, gdzie kupić kupon, gdzie obejrzeć losowanie? Wyniki Eurojackpot 24.11.2017 publikujemy na naszej stronie.
 6. Wizzair nie organizuje Black Friday 2017, ale tak jak wiele innych firm i instytucji przygotował 24 listopada duże zniżki. W ramach Pink Friday 2017 wszystkie loty Wizzair można zarezerwować 20 proc. taniej.
 7. Kumulacja Lotto! W czwartek, 23 listopada 2017, do wygrania jest 8 mln złotych. Poniżej na naszej stronie publikujemy wyniki Lotto z 23.11.2017. Zobacz wyniki LOTTO 23 listopada 2017.
 8. Polski Bus ogłosił akcję Black Weekend. Z okazji Black Friday przygotował promocje na bilety autobusowe do kilku miast w Europie i do Zakopanego. Sprawdź szczegóły!
 9. W ręce pomorskich policjantów trafiło 20 kg marihuany. W sprawie zatrzymano dwóch mężczyzn. Podejrzewani są o przemyt znacznej ilości środków odurzających z terenu Hiszpanii. Zostali zatrzymani w trakcie wypakowywania tych narkotyków z samochodu ciężarowego do samochodu osobowego.
 10. Trwają próbne matury z Operonem. W czwartek uczniowie przystąpili do egzaminu z języka obcego. Najczęściej wybierany jest język angielski. Co było na maturze próbnej z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym?
 11. Aż 236 osób zarejestrowało się do bazy dawców szpiku podczas niedzielnej akcji zorganizowanej w Czarnem i w okolicznych miejscowościach. Celem akcji było poszukiwanie genetycznego bliźniaka dla Natalii Otton, szesnastolatki z gminy Czarne.
 12. W nocy z wtorku na środę zmarł Zbigniew Zając, człowiek nietuzinkowy, społecznik, bez którego wolontariat w powiecie człuchowskim nie byłby tym samym czym jest. Od lat kierował powiatowymi strukturami Polskiego Czerwonego Krzyża, był bardzo mocno zaangażowany w działalność honorowych dawców krwi w Człuchowie.

Logowanie