panorama-grudzien-03

Chojnice Nasze Miasto

Artykuły w kategorii: Wiadomości - Chojnice - naszemiasto.pl
 1. Prognoza pogody na piątek, 23 lutego 2018. Wieczorem w północnych powiatach przelotne opady śniegu, anad morzem silny wiatr. Zobaczcie szczegółową prognozę pogody na 23.02.2018 r.
 2. Znasz dobrego lekarza rodzinnego lub pediatrę albo fachową i sympatyczną pielęgniarkę z powiatu chojnickiego? Wiesz, którego stomatologa warto polecić innym. Chcesz podziękować lekarzowi specjaliście za świetną opiekę nad Twoim zdrowiem? Zgłoś kandydatów do prestiżowych nagród HIPOKRATES POMORZA 2018.
 3. Ksiądz Wojciech Przybylski, proboszcz parafii p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa i św. Mikołaja w Rzeczenicy oraz Tomasz Ginda, wójt gminy Rzeczenica zwrócili się z apelem o finansowe wsparcie odbudowy domu Aleksandry Klekowickiej, mieszkanki Rzewnicy. Jej dom spłonął w poniedziałek wieczorem. Wiele wskazuje na to, że mogło dojść do podpalenia. Dom nie nadaje się do zamieszkania.
 4. Jak bumerang wraca temat kompostowni w Rzeczenicy. Po roku ciszy wokół kontrowersyjnej inwestycji, ukazało się obwieszczenie o wszczęciu procedur związanych z wydaniem decyzji środowiskowej. Mieszkańcy Rzeczenicy nie ukrywają obaw, że to pierwszy krok, który doprowadzi do budowy. A tego wielu rzeczeniczan się obawia.
 5. Klasyka, a do tego piosenki, które ukształtowały kulturę pop, nuta rocka i chwytające za serce ballady - to wszystko już wiosną w Gdynia Arenie!
 6. Eurojackpot - losowanie 23 lutego 2018 (23.02.2018). Kolejne losowanie loterii Eurojackpot w Polsce - wyniki. Do wygrania jest 90 mln zł. Eurojackpot: jakie są zasady loterii, gdzie kupić kupon, gdzie obejrzeć losowanie? Wyniki Eurojackpot 23.02.2018.
 7. Wyniki Lotto! W czwartek, 22 lutego 2018, do wygrania było 15 mln złotych. Poniżej na naszej stronie publikujemy wyniki Lotto z 22.02.2018. Zobacz wyniki LOTTO 22 lutego 2018.
 8. Dyspozytorka Energi zadzwoniła pod numer alarmowy 112 aby wezwać straż pożarną i karetkę pogotowia do mieszkańca Sieroczyna w gminie Człuchów. Ze zgłoszenia wynikało, że mężczyzna korzystający z respiratora dusi się, tymczasem urządzenie nie działa, gdyż w miejscowości wyłączono prąd.
 9. Towarzyszyliśmy uczniom ZSS w Człuchowie w "strefach kibica" zorganizowanych w Powiatowej Bursie Szkolnej oraz w świetlicy w szkole, podczas dzisiejszego konkursu drużynowego rozgrywanego podczas olimpiady w Korei.
 10. Chojnicka policja wyjaśnia przyczyny wypadku, do którego doszło w niedzielę (18.02) na trasie Zielona Chocina - Lipnica. Osobowy fiat wypadł z drogi i uderzył w drzewo.
 11. Kilka dni temu pisaliśmy o nagrodach i premiach, które w ostatnich latach otrzymywali urzędnicy z gminy Człuchów. Dane zostały upublicznione po decyzji Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Słupsku po tym, gdy odmówiono przekazania takich informacji portalowi www.zaleze.com. Dzisiaj możemy przekazać informacje na temat nagród i premii w Urzędzie Gminy Przechlewo.
 12. Obecność bakterii Legionelli wykryto w najmniejszej niecce - brodziku chojnickiego basenu. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Chojnicach poinformowała o tym po kolejnej rutynowej kontroli w Parku Wodnym.

Logowanie