panorama-marzec-18

Informacje Krajowe

Nowoczesny portal ludzi myślących założony przez Jacka i Michała Karnowskich. Porządkujemy rzeczywistość, dociekamy prawdy, prowadzimy poważną debatę o Polsce.
 1. „Gender chce wygrać wybory, ma kilka partii”.
 2. No, kto jeszcze nie chce reformy sądownictwa?!
 3. "To pokazuje do czego prowadzi nienawiść i kompletne oderwanie się od rzeczywistości".
 4. Być może Joanna Scheuring-Wielgus zacznie teraz inaczej patrzeć na zdjęcie, którym się pochwaliła.
 5. "Obecny rząd zmarginalizował Polskę w UE do tego stopnia, że jej głos nie ma większego znaczenia" - stwierdził Schetyna.
 6. "Film pokazujący alkoholowe zakupy Aleksandry Dulkiewicz wywołał lawinę nieprzychylnych komentarzy wobec reportera, który zamieścił nagranie w sieci".
 7. "Teraz chcecie, żebyśmy się za to wzięli, i jestem zdeterminowana, żeby to zrobić".
 8. "Żołnierze, Polacy Wam ufają, bo wiedza, bo wiedzą, że podołacie każdemu zadaniu. Jesteście naszą dumą i chlubą narodową. Tobie Ojczyzno" - powiedział na wideo premier.
 9. "Jak na razie to pan Kumoch et consortes firmują podłe działania polskich władz" - napisał na Facebooku Jan Grabowski.
 10. " Dziś stoimy przed cywilizacyjnymi wyborami i albo postawimy odważnie na siłę i determinację kobiet, które chcą korzystać ze swoich praw, albo ten moment na zmianę być może bezpowrotnie nam minie, a jeśli nie bezpowrotnie to na wiele lat" - grzmiał polityk.
 11. "E-maila z groźbą otrzymałem poprzez formularz kontaktowy „zapytaj burmistrza” umieszczony na internetowej stronie Myślenic".
 12. "Widać, że Orban podjął decyzję, że jednak warto być dalej w EPL, niż na marginesie razem z PiS. Widać, że na końcu zachowuje się on racjonalnie".
 13. "Po wyborach (do PE) swobodnie możemy zdecydować – Fidesz i EPL – o wzajemnych relacjach".
 14. "(...) podsyci szalejący już ogień nienawiści i antysemityzmu, którego doświadczamy obecnie na całym świecie" - podkreślił minister ds. diaspory i oświaty Izraela Naftali Bennett.
 15. "Rabiej tak naprawdę nic strasznego nie powiedział" - stwierdziła Joanna Scheuring-Wielgus.
Joomla! Hosting from