panorama-pazdziernik-14

Informacje Krajowe

Nowoczesny portal ludzi myślących założony przez Jacka i Michała Karnowskich. Porządkujemy rzeczywistość, dociekamy prawdy, prowadzimy poważną debatę o Polsce.
 1. "Prezes pokazał, że nie można go tak łatwo wyprowadzić z równowagi, bo uspokajają go kocie pyszczki, a drażnią wyłącznie zdradzieckie mordy".
 2. "Dzisiaj jest początek zmian wyzysku, kiedy korporacje narzucały warunki pracy".
 3. "Gdyby Donald Tusk startował na prezydenta Polski, a ja miałbym poparcie, także wystartowałbym w wyborach prezydenckich".
 4. Marszałek Karczewski zapewnił, że Polska będzie wspierać wszelkie inicjatywy zmierzające do poprawy bezpieczeństwa w transporcie.
 5. "Świat musi stawić czoła aktom terroru, przemocy i zła. Gdziekolwiek się dzieją".
 6. "To jest tak absurdalny argument do odwołania rządu, że nawet chyba PSL się nie pofatyguje do tego, żeby zagłosować za odwołaniem".
 7. "MON podejmuje to działanie w nadziei na usunięcie czynników, które zgodnie z deklaracjami Urzędu Prezydenckiego stoją na przeszkodzie mianowań generalskich".
 8. "Rozumiem, że gdyby na przykład wygrała pani Lubnauer, to trzeba rozmawiać o szczegółach, ale z Petru też będziemy musieli rozmawiać o szczegółach".
 9. "Nie widzę w tym ocieplania wizerunku, jeśli już to niezdarne. To pycha tego pyszałka".
 10. "Wyraziłem pełne poparcie Republiki Czeskiej dla gazociągu Nord Stream 2".
 11. "Nie wyobrażam sobie większej szkody niż wpis, który porównuje Polskę z Kremlem".
 12. "Na ręce Pana Prezydenta przekazuję moje najszczersze kondolencje dla rodzin i bliskich ofiar tej tragedii".
 13. Jego postać jest symbolem niezłomności tego miasta przez wieki. Zdobywali je Szwedzi. Okupowali Rosjanie. Niszczyli do trzewi Niemcy.
 14. "Trybunał Konstytucyjny zawsze był wybierany przez parlament i nigdy to nie przeszkadzało PO. W pewnym momencie mieli 14 na 15 sędziów".
 15. "Zawsze w Brukseli podkreślam, że otwarcie UE na Ukrainę jest konieczne ze względu na bezpieczeństwo, nie tylko Polski, ale całej UE".

Logowanie