panorama-marzec-03

Informacje Krajowe

Nowoczesny portal ludzi myślących założony przez Jacka i Michała Karnowskich. Porządkujemy rzeczywistość, dociekamy prawdy, prowadzimy poważną debatę o Polsce.
 1. "Moim zdaniem konstytucja wymaga korekty. Czy zmiany? Na to pytanie nie odpowiem".
 2. Narodziny Jezusa zastąpił otyły brodaty krasnal z prezentami. Pierwszą Komunię Świętą zastępuje inny komercyjny bożek. Wojna światów trwa
 3. Adowokat rodziny powiedział stacji BBC, że w środę po południu odbędzie się przesłuchanie w sądzie apelacyjnym.
 4. "Jestem tu dzisiaj, aby wyrazić wolę polityczną mojego kraju, aby aktywnie zaangażować się w budowanie pokoju i podtrzymywanie wysiłków pokojowych ONZ".
 5. Nie będzie też źródłem kontrowersji między Polską a USA - zaznaczył minister nauki i szkolnictwa wyższego.
 6. "CAS będzie zapleczem intelektualnym i analitycznym Rady Ministrów, dzięki któremu praca rządu stanie się jeszcze bardziej efektywna" - poinformował Michał Dworczyk.
 7. Czy kupno kolekcji przez polski rząd było transakcją stulecia, czy raczej marnowaniem pieniędzy na coś, czym i tak dysponowaliśmy? - pisze Maja Narbutt.
 8. To jest kultura, która zasługuje tylko na jedno określenie - „kultura śmierci”.
 9. Wicepremier Gowin zaznaczył, że ambasada RP w Waszyngtonie monitoruje temat i kontaktuje się w tej sprawie z amerykańską administracją.
 10. "Polska Fundacja Narodowa rozpatruje wnioski o dostęp do informacji publicznej, zachowując prawo do poszanowania tajemnicy przedsiębiorstwa."
 11. "W każdych więc okolicznościach - niezależnie od intuicji, co się tam stało -należy takie przesłuchania prowadzić".
 12. "Okaż swoją solidarność z Alfie Evansem. (...) Przyjdź i zapal świeczkę lub znicz" - zachęcają organizatorzy wydarzenia.
 13. "Z ubolewaniem stwierdzam, że polska dyplomacja kompletnie zbagatelizowała sprawę ustawy 477" - stwierdził b. szef MON.
 14. Wcześniej brytyjski sąd zdecydował o odłączeniu Alfiego Evansa od aparatury podtrzymującej jego życie, od czego zaczęła się cała sprawa.

Logowanie