panorama-maj-04

Informacje Krajowe

Nowoczesny portal ludzi myślących założony przez Jacka i Michała Karnowskich. Porządkujemy rzeczywistość, dociekamy prawdy, prowadzimy poważną debatę o Polsce.
 1. "Trzeba brać na klatę takie oczywiste wizerunkowe wtopy" - stwierdził w w "Wydarzeniach i Opiniach" Polsat NEWS Joachim Brudziński
 2. Szef rządu we wtorek po południu odwiedził miejscowość Stasin w gminie Wojciechów na Lubelszczyźnie, gdzie tego dnia przeszła trąba powietrzna.
 3. "Chodzi o trasę, po której pociągi będą jechały z prędkością do 300 kilometrów na godzinę, a do tego musi powstać nowy szybki tor kolejowy".
 4. Wcześniej zakon zaprzeczał, jakoby wrocławski poeta, który oskarża o molestowanie kard. Gulbinowicza, uczęszczał do tej szkoły.
 5. Według Śmiszka wyborcom nie przeszkadza to, że jest on "jedynką" na liście Wiosny w okręgu dolnośląsko-opolskim w wyborach do PE, a jednocześnie partnerem szefa partii Roberta Biedronia.
 6. "Dzisiaj mamy wyrok ws. Amber Gold. Bardzo niewygodny dla opozycji, bardzo niewygodny dla Platformy".
 7. Zasada praworządności jest tak samo ważna dla Polski, jak i dla każdego innego państwa UE
 8. "Mówił tam, a teraz mówi co innego".
 9. Przeanalizowaliśmy powiązania i źródła finansowania kilku organizacji, które walczą z tą gigantyczną inwestycją.
 10. "Dzisiaj raczej młodzi ogarną się i zorganizują babci podwózkę, by zagłosowała na PiS i Prawicę... Może na Kukiz’15. Bo na KE, to mega totalny obciach".
 11. Zrobią wszystko, by nikt nie mógł „skrzywdzić” pupila „kasty” sędziowskiej! Izba Cywilna Sądu Najwyższego zdecydowała we wtorek o skierowaniu pytania do Trybunału Sprawiedliwości UE na kanwie sprawy krakowskiego sędziego Waldemara Żurka.
 12. "Ktoś, kto zarabia 30 tys. zł, nie zna problemów zwykłych ludzi".
 13. "Bardzo dobrze gra nogami, ma też znakomity refleks. Pomimo wieku rozegrał już ponad sto spotkań w eredivisie. Drzemią w nim ogromne możliwości i możliwości dalszego rozwoju".
 14. "Ich czas minął" - atakował poseł PO Borys Budka.
 15. Agnieszka o nieprzyznaniu niej honorowego obywatelstwa Krakowa: "Było to dla mnie dość przykre. Wiek nie powinien mieć znaczenia. Poza tym pojawiły się względy związane z poglądami politycznymi mojego ojca. Takie aspekty nie powinny wchodzić w grę".
Joomla! Hosting from