panorama-grudzien-03
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Powiększ
Powiększ

STOWARZYSZENIE MIŁOSNIKÓW HISTORII GRYFA POMORSKIEGO "CIS” MĘCIKAŁ PRZY WSPÓŁPRACY Z URZĘDEM MIASTA I GMINY BRUSY MA ZASZCZYT ZAPROSIĆ DNIA 1 MAJA 2013 ROKU DO BRUS NA DWUCZĘŚCIOWĄ REKONSTRUKCJĘ POD NAZWĄ "AKCJA ZBROJNA”, KTÓREJ PIERWSZA CZĘŚĆ "ODBICIE WIĘŹNIA” ODBĘDZIE SIĘ PRZY "STAREJ SZKOLE” /OBECNIE SKLEP GS PRZY UL. SZKOLNEJ 1/ O GODZ. 14.00. DRUGA CZĘŚĆ – PIKNIK MILITARNO- OBRONNY ROZPOCZNIE SIĘ O GODZ. 15.30 NA PLACU TARGOWYM PRZY URZĘDZIE MIASTA I GMINY BRUSY.

CHCIAŁBYM PRZY OKAZJI PODZIĘKOWAĆ NA RĘCE PANI ANNY ORLIKOWSKIEJ ZA POMOC PRZY REALIZACJI IMPREZY PRACOWNIKOM CENTRUM KULTURY I BIBLIOTEKI im. JANA KARNOWSKIEGO W BRUSACH (KONFERANSJER-K.GRADOWSKI,NAGŁOŚNIENIE-A.PACAK).W PROGRAMIE "AKCJI ZBROJNEJ”:

I CZĘŚĆ: INSCENIZACJA "ODBICIE WIĘŻNIA” "STARA SZKOŁA”

II CZĘŚĆ: PIKNIK MILITARNO-OBRONNY NA PLACU TARGOWYM PRZY URZĘDZIE MIASTA I GMINY BRUSY: POKAZ SPRZĘTU I POJAZDÓW WOJSKOWYCH, PREZENTACJA 18 PUŁKU UŁANÓW POMORSKICH ZE SŁAWĘCINA ORAZ ŻOŁNIERZY WRZEŚNIA ‘39 PRZEZ SMH BT "HIP” Z TUCHOLI, POKAZ WALKI WRĘCZ W WYKONANIU KEMPO Z CHOJNIC, GRUPA RFOR, KIERMASZ MILITARNY I PARTYZANCKI POCZĘSTUNEK.

Joomla! Hosting from