panorama-lipiec-22

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

5.11.2016r. godz. 18,30   w żukowskiej restauracji Gryf z udziałem m.in.: władz wojewódzkich, powiatowych, gminnych  odbędzie się III Wielka Gala Kaszuby Biegają 2016.

W programie uroczystego podsumowania m.in:

- Ogłoszenie oficjalnych wyników klasyfikacji generalnej IV edycji KB
- Ogłoszenie oficjalnych wyników klasyfikacji generalnej I edycji Małe KB
- Nadanie tytułów: biegowa stolica Kaszub,  Najlepsza impreza biegowa dla dzieci, Biegowa Rodzina, Honorowy Uczestnik V edycji
- Wręczenie nagród: FAIR PLAY, Miss i Mistera cyklu Kaszuby Biegają 2016

Ze względów porządkowych wprowadzamy rezerwację.

Serdecznie zapraszam Henryk Miotk – dyrektor cyklu Kaszuby Biegają


Więcej na stronie www.KaszubyBiegaja.pl

W ramach cyklu KB 2016 odbyło się 13 biegów, organizatorem imprezy jest Kaszubskie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej.

       KM  Główny Razem z biegami dla dzieci
 

1.        1

12.03.2016r  Chwaszczyno 10 468  540
 2 09.04.2016r  Piaśnica  10  590  804
 3  01.05.2016r  Żarnowiec  10  443  554
 4  22.05.2016r  Sierakowice  15  301  377
 5  11.06.2016r  Szemud  10  305  480
 6  18.06.2016r  Kartuzy  10  298  680
 7  03.07.2016r  Przodkowo  11,5  370  375
 8  30.07.2016r  Lipusz  11,5  265  592
 9  06.08.2016r  Wdzydze  21  382  592
10 27.08.2016r.  Bąkowo  10  337  584
11 17.09.2016r  Złota Góra  10 301  363
12 15.10.2016r.  Przyjaźń  15  285  484
13 22.10.2016r.  Somonino  15  218  425
    RAZEM    4563  6732

 

Kaszuby Biegają 2016

Klasyfikacja Generalna


Kobiety  Open
1. Czapiewska Monika  - UKS Olimpijczyk Skorzewo/Studio S7 Banino
2. Maj- Płotka Ewa   - Maja Team Wejherowo
3. Grabias Aleksandra – Gdańsk
4. Kołodziejczyk Lidia - Maja Team Wejherowo
5. Sikora Iwona – Mewa Gdynia
6. Dudek Agnieszka – Gdynia
7. Słowy Laura – Rumia
8. Szultk Magdalena – Gdańsk
9. Dziewiatowska Joanna – Mebs Team Sierakowice
10. Żytkiewicz Katarzyna -Mebs Team Sierakowice

Mężczyźni  Open
1. Kujawski Łukasz - Studio S7 Banino
2. Rolbiecki Michał - Maja Team Wejherowo
3. Sadowski Robert – Zantyr Sztum
4. Gwardjak Szymon -  Zorza Gdynia
5. Sikora Sebastian – Mewa Gdynia
6. Jakubowski Marek - Pszczółki
7. Keslinke Łukasz – Mewa Gdynia
8. Borzyszkowski Rafał - Maratończyk Wielki Klincz
9. Mazur Andrzej – Bojano/ KM PSP Gdynia
10. Sieciński Marcin - Studio S7 Banino

Kategorie:

K1 (16-19 lat)
1. Jurgielewicz Klaudia – Kostkowo

K1 (20-29 lat)
1.Czapiewska Monika  UKS Olimpijczyk Skorzewo
2. Grabias Aleksandra – Gdańsk
3. Słowy Laura – Rumia

K2(30-39 lat)

1. Maj- Płotka Ewa   Maja Team Wejherowo
2. Sikora Iwona – Mewa Gdynia
3. Nowodworska Justyna – Ścigał Team Bytów

K3 (40-49 lat)

1. Kołodziejczyk Lidia - Maja Team Wejherowo
2. Dudek Agnieszka – Gdynia
3. Dziewiatowska Joanna – Mebs Team Sierakowice

K4 (50-59 lat)

1.Muerau -  Nowicka Hanna  KB GOCH Bytów
2. Knitter-Klasa Edyta – Mściszewice / Akademia Biegowa Amator Kiełpino
3. Łotocka Wiesława – Biegowy Świat Gdynia

K5 (60 i więcej)
1. Jakubowska Krystyna - Kolbudy

M1 (16-19 lat)
1.Woźny Krystian -  Lewino
2. Wicki Damian –Wanit-Team Przodkowo
3. Wierziński Kamil - Kordas-Stępska Wycena Nieruchomości Banino
M1 (20-29 lat)
1.Kujawski Łukasz - Studio S7 Banino
2. Gwardjak Szymon – Zorza Gdynia
3. Borzyszkowski Rafał - Maratończyk Wielki Klincz

M2 (30-39 lat)
1. Rolbiecki Michał - Maja Team Wejherowo
2. Sadowski Robert – Zantyr Sztum
3. Keslinke Łukasz -  Mewa Gdynia

M3 (40-49 lat)

1. Sikora Sebastian – Mewa Gdynia
2. Jakubowski Marek – Pszczółki
3. Mazur Andrzej – Bojano/ KM PSP Gdynia

M4 (50-59 lat)
1.Cechman Andrzej - Gdańsk
2.Roszkowski Zdzisław - Borkowo
3. Wnuk Stanisław - Maratończyk Wielki Klincz

M5 (60 i więcej)

1. Szczęch Zdzisław – Pręgowo Dolne
2. Krause Stanisław – Amator Gościcino
3. Kuźmiński Andrzej - LKB im.Braci Petk Lębork

 

MAŁE KASZUBY BIEGAJĄ 2016
        CYKL I

klasyfikacja generalna

K 0-8

1. ROBASZKIEWICZ OLGA -  ESS RUMIA
2 .TOMASZEWSKA AMELIA  - SP NR 40 GDYNIA  
3 .KREFT ZUZANNA  - ROBAKOWO
4 .KREFTA ROKSANA - KŁOSOWO CZECZEWO
5 .GAWRON AGATA - SP NR 1  BYTÓW


K 9
1. HERMANN OLIWIA – EKOLUDEK SZCZENURZE
2. PAŁUBA WIKTORIA – ROZEWIE / SP JASTRZĘBIA GÓRA
3. BIZON MARIANNA - BORKOWO
4. JELIŃSKA KLAUDIA - SP MISZEWO
5. KOWALCZYK JULIA - SP NR 8 LĘBORK


K 10

1.WALEŚKIEWICZ NATALIA – UKS EKOLUDEK SZCZENURZE
2. KALINOWSKA NIKOLA – GDAŃSK
3. BUSZMAN WIKTORIA – UKS EKOLUDEK SZCZENURZE
4. PTACH IZABELA - SP MISZEWO
5. OSTROWSKA MELANIA - SP MISZEWO


K 11

          
1. POBŁOCKA AMELIA - UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO
2. FRĄTCZAK AMANDA – RUMIA/LKS ZORZA GDYNIA
3. MŁYŃSKA NADIA – MOJUSZ
4. GOŁĄBEK SANDRA - SP 3 GARCZEGORZE
5. LISOWSKA LENA - SP 1 KARTUZY


K 12

1. ŚMIECHOWSKA WERONIKA – UKS EKOLUDEK SZCZENURZE
2. PAWŁOWSKA PATRYCJA - UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO
3. RADTKE ANNA - SP2 BYTÓW
4. SKRZOSKA KLAUDIA – SP 47 GDYNIA
5. TRELA PAULINA - ZKIW W KLUKOWEJ HUCIE


K 13


1. HALK IDA - LKS ZORZA GDYNIA
2. FALKOWSKA EMILIA – STRASZYN
3. FORMELA JULIA – UKS EKOLUDEK SZCZENURZE
4. PAWŁOWSKA PAULINA - UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO
5. RANACHOWSKA KINGA – UKS EKOLUDEK SZCZENURZE


K 14-15

1. PRZYBYLSKA DOMINIKA - GIMNAZJUM NR 2 W STOBNIE
2. DAMPS MARTYNA – SKRZESZEWO
3. SIKORA PATRYCJA - GIMNAZJUM NR 23 GDYNIA
4. KRÓL ANTONINA – SIERAKOWICE
5. ZAJĄC WERONIKA - UKS EKOLUDEK SZCZENURZE


K 16-17

1. RADECKA-MIKULICZ NIKOLA – DĄBROWA/KORDAS-STĘPSKA WYCENA NIERUCHOMOŚCI Banino
2. SZYMAŃSKA WERONIKA - MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ
3. KONKOL AGATA – SIERAKOWICE
4. STENCEL ANGELIKA – BOLSZEWO
5. GROTH DAGMARA – ŻUKOWO


M 0-8

1. JAŻDŻEWSKI JONATAN - SJSP LĘBORK
2. WINIARSKI PIOTR - LKS ZORZA GDYNIA
3. SIKORA DAWID - SP31 GDYNIA
4. RADECKI-MIKULICZ DANIEL - SP MISZEWO
5. MŁYŃSKI DANIEL - MOJUSZ


M 9

1. PÓŁCZYŃSKI SZYMON – PRZYJAŹŃ
2. DUŁAK KONRAD - UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO
3. LEŻAŃSKI KAROL - UKS EKOLUDEK SZCZENURZE
4. MŁYŃSKI KACPER – MOJUSZ
5. CZAJA DANIEL – ZKiW w Stężycy
6. STĘPSKI ADAM - SP MISZEWO


M 10

1. BUŚKO MATEUSZ - UKS EKOLUDEK SZCZENURZE
2. HELAND GRZEGORZ - SP.24 GDAŃSK
3. MARAT GRZEGORZ - UKS Cisowa / SP 31 Gdynia
4. GURZĘDA JAKUB – REDA
5. SIEMKO OSKAR - PRUSZCZ GDAŃSKI

M 11

1. BIAŁAS OLIVER - SP 47 Gdynia
2. PÓŁCZYŃSKI MIKOŁAJ – PRZYJAŹŃ
3. WICA MACIEJ - UKS OLIMPIJCZYK SKORZEWO
4. DOBEK-HALMAN MATEUSZ – TUCHOM
5. STĘPSKI MICHAŁ  - SP MISZEWO


M 12


1. PAPKE MARCEL - UKS EKOLUDEK SZCZENURZE
2. PATELCZYK NATAN – PROFANRUN GOŚCICINO
3. WĘSIERSKI DOMINIK - SP MISZEWO
4. BIESZKE JAKUB – WYMIATACZE MOSTY
5. WANDTKE KACPER - SP MISZEWO


M 13

1. WINIARSKI LESZEK - LKS ZORZA GDYNIA
2. STRONGOWSKI PATRYK – MIRACHOWO
3. ZELEWSKI ROBERT – PROFANRUN GOŚCICINO
4. BIESZKE KACPER – WYMIATACZE MOSTY
5. KONKOL MACIEJ – KĄPINO / ZS NR 3WEJHEROWO


M 14-15

1. STRONGOWSKI NIKODEM – MIRACHOWO
2. PIERNICKI ARKADIUSZ – MIRACHOWO
3. BENKA JAKUB – KIEŁPINO / AKADEMIA BIEGOWA AMATOR KIEŁPINO
4. POLEJOWSKI PRZEMYSŁAW - GIMNAZJUM W SZOPIE
5. KALKOWSKI DOMINIK - MKS FIGHTER POPOWO


M 16-17

1. BIAŁAS KONRAD - GIMNAZJUM 19 Gdynia
2. LABUDA ANDRZEJ - GIMNAZJUM W SZOPIE
3. GUMKOWSKI SZYMON – GDAŃSK
4. ANGEL PATRYK - KS WEJHER WEJHEROWO
5. CZUJKO TYMOTEUSZ - FLOTA GDYNIA

Logowanie