panorama-pazdziernik-15
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Do Sierakowic 19 maja 2019 zawita Cykl Kaszuby Biegają. Zawodnicy z całego kraju podejmą się, nazywanego przez biegaczy - Najtrudniejszego Biegu na Kaszubach o dystansie 15 km, czyli kolejnej, piątej edycji Sierakowickiej '15. Przygotowano także dawkę rywalizacji dla najmłodszych adeptów biegania. Mianowicie odbędą się biegi dzieci i młodzieży z serii

„Małe Kaszuby Biegają", które ruszą o godz. 11.30. Swój start w imprezie zadeklarowało już około 450 osób.Bieg główny na dystansie 15 km wystartuje o godz. 13.00 ze Stadionu w Sierakowicach, przy ul. Kubusia Puchatka 7. Trasa Najtrudniejszego Biegu na Kaszubach wiedzie przez Sierakowice, Sierakowską Hutę, Jelonko, Tuchlinek, Tuchlino, Dąbrowę Puzdrowską i Piekiełko z metą w Sierakowicach. Na mecie każdy otrzyma wyjątkowy, wykonany w  nowej technologii pamiątkowy medal oraz zostanie zaproszony na poczęstunek. Bieg główny zakończy uroczysta dekoracja najszybszych oraz losowanie atrakcyjnych nagród.Biegi dzieci i młodzieży „Małe Kaszuby Biegają" rozpoczną się o godz. 11.30 również na Stadionie. Najmłodsi będą rywalizować na dystansach 400 m, 800 m i 1200 m. Na mecie każdy zawodnik otrzyma pamiątkowy, odlewany medal. Najszybsi zostaną uroczyście udekorowani.

Wszystkich pozostałych chętnych zapraszamy do udziału w bezpłatnych biegach towarzyszących. Tak jak na wszystkich biegach „Kaszuby Biegają" zachęcamy do przyłączenia się w akcję zbierania nakrętek dla Milenki.

Parking

Oficjalny parking znajdować się będzie w Sierakowicach  przy ulicy Kubusia Puchatka 7 , nadzór nad parkingiem sprawować będzie OSP Sierakowice.

Cały program: http://biegsierakowice.cyklkb.pl/news-sierakowice/1687-program-sierakowicka-15-2020

Więcej: www.biegsierakowice.cyklkb.pl , www.kaszubybiegaja.pl

Zapraszamy do wspólnej zabawy – do kibicowania oraz biegania! Jednocześnie informujemy o utrudnieniach w ruchu na trasie, w czasie trwania biegu.

Joomla! Hosting from