panorama-adwent-22
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 


W sobotę 30 czerwca w Przodkowie wystartował VII Ćwierćmaraton Szwajcarii Kaszubskiej.  Spośród 321 zawodników na mecie pierwszy ukazał się Łukasz Kujawski z Żukowa, zwyciężając po raz 7. na tym biegu. Wśród pań najszybsza była

Alicja Misiak z Susza. Oprócz biegu na 11,5 km odbyły się biegi dzieci i młodzieży Małe Kaszuby Biegają, bieg przedszkolaka oraz bieg rodzinny Przodkowska Mila, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.Spośród uczestników biegu głównego zostały wylosowane nagrody na czele z telewizorem 32''.

Henryk Miotk, Dyrektor Kaszuby Biegają składa ogromne podziękowania strażakom, służbom medycznym, wolontariuszom, Policji, Gminie Przodkowo oraz wszystkim tym, bez których ta impreza nie doszłaby do szczęśliwego finału.Po ogromnym wysiłku biegacze mogli korzystać z atrakcji rozrywkowych, jak i artystycznych w ramach 15. Pikniku Rodzinnego w Przodkowie.Za nami już połowa biegowego roku "Kaszuby Biegają". Sobotnia impreza była szóstą spośród dwunastu tegorocznego cyklu. Następny start 28 lipca w Lipuszu.

Wyniki bieg główny: https://zapisy.info/wyniki/67/pliki_wynikow/

Wyniki biegi dzieci: https://zapisy.info/wyniki/101/pliki_wynikow/

http://www.kaszubybiegaja.pl

Joomla! Hosting from