panorama-pazdziernik-09
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

Już w tę sobotę 5 września odbędzie się VII Bieg o Złotą Górę. Z przyczyn sanitarnych zawody w tym roku nie będą odbywać się w Centrum Sportów Wodnych na Złotej Górze, lecz w

mieście Kartuzy.

Biegacze rywalizować będą na dwóch dystansach: 5 i 10 km. Do Kartuz przybędą także miłośnicy Marszu Nordic Walking. Wszyscy aktywizować będą się w bilowskich lasach (start w okolicach Ławki Asesora, ul. Chmieleńska), zaś baza biegu będzie lokalizować się na terenie Kartuskiego Centrum Kultury. Starty przewidziano na godziny: 10.00 – 5 km, 10.05 nordic walking, 11.30 – 10 km.Podczas biegu będzie można zdobyć 25 voucherów na nocleg z pełnym wyżywieniem przed biegiem w Chmielnie 26/27.09.2020. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy medal. Rejestracja na biegi trwa on-line  do 2.09.2020 na stronie https://zapisy.info/. Zapisać będzie się można także w dniu imprezy w biurze zawodów.

Należy pamiętać, iż podczas wydarzenia obowiązywać będzie

reżim sanitarny: w biurze zawodów obsługiwane będą tylko osoby w maseczkach.

W strefie startu i mety oraz tam, gdzie nie można zachować odstępu 1,5 m również obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa. Dekoracje zawodników odbywać będą się inaczej niż dotychczas.

Każdy i każda z dekorowanych obowiązana jest nosić maseczkę. Bądźmy bezpieczni.

Szczegóły na naszej stronie internetowej http://www.kaszubybiegaja.pl/

Joomla! Hosting from