panorama-marzec-14

Zabawy

Ferie zimowe w Męcikale

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na zajęcia podczas ferii zimowych, które odbędą się w dniach 16 – 20.01.2017 r., poniedziałek i piątek w godz. 11.00 – 12.30, wtorek, środa i czwartek w godz. 14.00 – 15.30

W programie:

Czytaj więcej: Ferie zimowe w Męcikale

Spotkanie z Mikołajem cz 2

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Ozdoby świątecznie zaprezentowane i wystawione do kupienia podczas spotkania z Mikołajem (3 grudzień 2016 r.) w znaczącej większości były oryginalne. Wiele z tych ozdób powstawało z sercem i wymagało sporo pracy i zdolności artystycznych. Nic dziwnego, że stragan był mocno oblegany przez ciekawskich jak i wielu kupujących. Ekipa Mikołaja musiała sie solidnie uwijać by choć trochę rozładować kolejkę.

Czytaj więcej: Spotkanie z Mikołajem cz 2

Hallowen to nie Polska tradycja

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

W dniu dzisiejszym (31 października) głownie w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie obchodzi się Halloween. Zwyczaje z nim związane znane są również w wielu innych częściach świata, w tym niestety także i w Polsce. Z Halloween nierozerwalnie związane są próby porozumiewania się z siłami duchowymi, często groźnymi lub wręcz przerażającymi. Zabawa ta polega na kontakcie ze światem duchów: ze zmarłymi, a nawet diabłami i demonami.

Czytaj więcej: Hallowen to nie Polska tradycja

Joomla! Hosting from